Salıcı'dan iddialara yanıt

Salıcı'dan iddialara yanıt
CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Kılıçdaroğlu tarafından istifasının istendiği iddialarına yanıt verdi.

İşte Salıcı'nın açıklamaları:

Benim ve örgüt arkadaşlarımın hiçbir dönem darbe ile alakası olmadı. Bizim aklımızdan geçen bir şey değildir. Hayatımız boyunca darbecilere karşı olduk. 28 Ekim’de Taksim’deki törenlerde çekilmiş bir fotoğraf üzerinden yorum yapanlar baltayı taşa vurmuşlardır. Bizim yürüdüğümüz yol demokrasi yoludur, yürüdüğümüz yol AKP’yi iktidardan uzaklaştırma yoludur. Bizim 28 Ekim’de yaşadığımız şey utançtır.

VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN!

Salıcı'dan iddialara yanıt Bölüm 1
Salıcı'dan iddialara yanıt Bölüm 2
Salıcı'dan iddialara yanıt Bölüm 3


Darbeyi savunanlar darbeden beslenenlerdir AKP kendi devletini yaratmaya çalışıyor. CHP her zaman darbenin mağduru olmuştur.

29 Ekim törenlerine neden insanlar bu kadar ilgi göstermiştir? AKP bunun cevabını vermelidir. Bir tenis turnuvasında AKP'liler neden yuhalanmıştır bunu düşünmelilerdir. Tüm Türkiye'nin iktidarı olduklarını unutmamalılar.

O SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM!

Ben 28 Ekim günü Taksim Meydanı'nda söylemiş olduğum sözlerin sonuna kadar arkasındayım! Ben sözlerimin arkasındayım da Başbakan Ankara'da sıktığı gazın arkasında durabilecek mi? 28 Ekim'de Taksim'deki Cumhuriyet Bayramı töreninde söylediğim sözlerin arkasındayım ancak muhatap yanlış ben askere değil oradaki yöneticilere söyledim.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul'u alana kadar mücadelemiz devam edecek.(CTE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com