Samet Aybaba: "Kabus gibi bir maçtı"

Samet Aybaba: "Kabus gibi bir maçtı"
Samet Aybaba, Ofspor karşısında kötü bir performans sergileyen genç oyuncularını eleştirdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Ziraat Türkiye Kupası'nda Ofspor karşısında turu geçtiklerini ancak bazı oyuncularının ortaya koyduğu performanstan memnun kalmadığını söyledi.

KABUS GİBİYDİ

Aybaba, karşılaşma sonrası katıldığı basın toplantısında, Niğde Belediyespor ile oynadıkları ve 2-1 kazandıkları 2. tur maçı için ''Kabus gibi'' yorumunda bulunduğunu hatırlatarak, ''Ofspor maçı da yine kabus gibiydi. Ciddiye mi almıyoruz, rakipler mi ciddiye alıyor bilemiyorum. Bazı oyuncuları planlıyoruz, düşünüyoruz ama sahada istediklerimize cevap veremiyorlar'' ifadelerini kullandı.

BAZI OYUNCULARDAN MEMNUN DEĞİLİM

Oyuncularıyla ilgili konuştuğu için eleştirildiğini belirten Aybaba, ''Oyuncularım kupada iki maçtır yapmak istediğim şeye cevap veremiyorlar. Ofspor maçı, 'nasılsa kazanırız, biz büyük takımız' diye bir rahatlama oluyor. Ofspor ise 'kazanırsam tarihe geçerim'' diye daha dirençli ve istekli oynuyor. Sonuçta tur atladık ama bazı oyuncu arkadaşlarımın performansından memnun değilim'' diye konuştu.

BATUHAN BİZE CEVAP VERMİYOR

Hilbert'i, üst üste maç oynaması nedeniyle bugün dinlendirdiğini ve yerine Mehmet Akyüz'ü oynattığını aktaran Aybaba, Batuhan'ın performansıyla ilgili bir soruya ise ''Batuhan'a gereken her şeyi veriyoruz. 21 yaşında, bize cevap vermesi lazım, hala veremedi. 2-3 hamle daha olabilir ama sonra oturup kendisiyle hesaplaşması lazım'' diye yanıt verdi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com