Samet Aybaba'nın kızına taraftardan saldırı

Samet Aybaba'nın kızına taraftardan saldırı
Beşiktaş’ın MP Antalya ile oynadığı maçta Samet Aybaba‘nın kızı Gülşen Aybaba'ya şişe fırlattılar...
İnönü Stadı'nda dün gece istenmeyen bir olay yaşandı. Aybaba’nın kızı Gülşen Aybaba, mücadeleyi İnönü Stadı’ndaki locadan takip ediyordu. Maçın ilerleyen dakikalarında Gülşen Aybaba’nın karşılaşmayı takip ettiği locanın yanındaki locadan Samet Aybaba’ya ağır şekilde küfürler edildi. Bu duruma tahammül edemeyen Gülşen Aybaba, stattaki güvenlik personelini çağırarak, yan locadan babasına küfredenlerin uyarılmasını istedi.
 
Güvenlik görevlileri, yan locaya geçerek Samet Aybaba’ya küfreden gruba, yan locada Aybaba’nın kızı Gülşen Aybaba’nın olduğunu ve küfretmemeleri gerektiğini söyledi. Bu duruma daha da sinirlenen grup, bu kez Samet Aybaba’ya ve kızı Gülşen Aybaba’ya küfürler etmeye başladı. 
 
Babasının taraftarlarca protesto edilmesine tepki gösteren Samet Aybaba’nın kızına bir kaç Beşiktaşlı, “Sana da babana da” diyerek karşılık verdi. Bu arada bir taraftar Aybaba’nın kızı Gülşen’e şişe fırlattı. Şişe, Aybaba’nın kızının kafasını kıl payı sıyırdı.   
 
Görgü tanıklarının ifadesine göre; Samet Aybaba’nın kızına şişe atıldı. Şişenin Gülşen Aybaba’ya isabet etmediği açıklandı.(SNK) 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com