Şamil Tayyar Ruşen Çakır'a Fena Çaktı!

Şamil Tayyar Ruşen Çakır'a Fena Çaktı!
NTV Ergenekon'un dalga boyunda kulaç atanların platformu oldu!..

Milletvekilliği adaylığı için gazeteciliği bırakma kararı alan Şamil Tayyar'ın giderayak Ruşen Çakır'la girdiği “kavga” son sürat devam ediyor.

NTV ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan geçtiğimiz hafta ara verip, üzerinde çalıştığı kitaba yoğunlaşmak istediğini açıklayan Çakır için, Star yazarı Şamil Tayyar “Yoğunlaş bakalım koçum benim” diye yazmıştı.

Ruşen Çakır da NTV'deki Basın Odası programında Şamil Tayyar'ı topa tutmuş, Tayyar'ın siyasete girmek üzere olduğunu ve yakında milletvekili olacağını hatırlattıktan sonra 'koçum benim' ifadesine şöyle tepki göstermişti:

"Hiç bir şey demiyorum. O mecliste milltevekili olduğunda banı aynı üslupla 'koçum benim' diyecek mi. Bu bir seviye meselesi. Kimisinde yüksek olur kimisine pek yüksekte seyretmez."

Şamil Tayyar, Çakır'ın o sözlerine tam bir hafta sonra tv8'de Ankara Temsilcisi Erkan Tan'ın hazırlayıp sunduğu Erkan Tan ile Başkent'ten programında bugün yanıt verdi.

Şamil Tayyar NTV ekranının Ergenekon'un dalga boyunda kulaç atanların platformu haline getirildiğini söyleyerek, Çakır'a da ağır çaktı.

İşte Tayyar'ın Çakır hakkında söyledikleri:

(…)

“Ruşen Çakır daha önce katıldığı yine NTV'deki bir televizyon programında, benim, -daha önce Soner Yalçın'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderdiği bir mektubu yayınlamıştım- o mektupla ilgili eleştirirken, çok ağır hakaretvari ifadeler kullandı. 'Bu şerefsizliktir' vesaire falan.

Ağzından böyle küfür akıyor, hakaret akıyor, iftira akıyor. Ve bunu da NTV gibi güzide bir kanalda yapıyor. Buradan o kanalın yöneticilerine de seslenmek istiyorum. Ağzı bozuk bu şahısları o ekrana çıkartarak siz aslında ekranınıza haksızlık yapıyorsunuz diye düşünüyorum.

Bugün NTV ulusalcı taifenin, Ergenekon'un dümen suyunda kulaç atan insanların maalesef platformu haline gelmeye başladı. Bunu çok ciddi olarak söylüyorum. Buna da bir şekilde tedbir almaları gerektiğini söylüyorum.

Şimdi Ruşen Çakır diyor ki aslında, söylemek istediği şey şu: 'Şimdi kalemin var seninle çatışmam çarpışmam çok zor olabilir. Ama yarın milletvekili olursan kalemin elinden gidecek o zaman seni daha kolay döverim' demeye getiriyor. 'Bakalım yarın milletvekili olduğundan bunları bana söyleyebilecek misin?' diyor, meydan okuyor, posta koyuyor. Ben de diyorum ki, ben Şamil Tayyar'ım. Gazeteci kimliğimle ya da siyasetçi kimliğimle bu hiçbirşeyi değiştirmez. Tam tersine daha da güçleneceğimi düşünüyorum. Bugün elimde kalem var yarın arkamda millet olacak. Onun için sen istediğin kadar efelen, küfelen ne yaparsan yap bu sesi asla kısamazsın.

(…)

medyagundem.com
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com