Şamil Tayyar'dan komplo teorisi! O diziler projeydi

Şamil Tayyar'dan komplo teorisi! O diziler projeydi
Başbakan'ın 'Öğrenci evleri denetlensin' açıklamasına Şamil Tayyar'dan destek geldi. Tayyar, komplo teorisi ile izleyenlere 'Yok artık!' dedirtti...

Beyaz TV'de Bülent Çöltekin'in moderatörlüğünde yayınlanan 1'E Bir programına konuk Şamil Tayyar ve Berhan Şimşek, Başbakan'ın ortaya attığı 'öğrenci evleri' tartışmasıyla ilgili görüşlerini bildirdi.

Programda Şamil Tayyar oldukça ilginç bir iddiada bulundu. Tayyar'a göre; bazı diziler Türk aile yapısını bozmak için bilinçli bir şekilde kurgulanıyordu.

Bu dizilere örnek olarak da iki sene önce finali gerçekleşen 'Kavak Yelleri'ni gösteren Şamil Tayyar; "Batı, Türkiye’deki aile yapısını dinamitlemek için değişik araçları kullanmaya başladı. Bunlardan birisi kitle iletişim araçları. Ben iletişim uzmanıyım. Bugün birçok önemli kanalda yayınlanan dizilerin senaryolarının tesadüfen kurgulandığını düşünmüyorum. Bir kısmının, reyting amaçlı, para kazanmak amaçlı olabilir. Ama bir bölümünün de her ne kadar, yerli yapımcılar bu kaygıyla çıkmış olsa bile arkasındaki iradenin Türk toplum yapısını bozmaya yönelik bir senaryoyu hayata geçirmek istediğini düşünüyorum." dedi.

KAVAK YELLERİ DE O DİZİLERDEN BİRİ

'Kavak Yelleri de o dizilerden biridir.' iddiasını ortaya atan Tayyar, "Örnek olsun diye söyleyeyim; Kavak Yelleri dizisi. Bu dizi bir proje diziydi. Bir grup genç, kızlar erkekler aynı evde kalıyorlar, birbirlerine aşık oluyorlar, yatak sahneleri geliyor… O ev ortamında gençlerin hayatını anlatan bir dizi. 

O diziyle ve benzer dizilerle Türkiye’ye bir hayat tarzı sunulmaya çalışılıyor. Bu hayat tarzının özellikle büyükşehirlerde giderek yaygınlaşmaya başladığını görüyoruz. Bu bir genel anlayışa, hayat tarzına dönüşürse, şu ana kadar övgüyle söz ettiğimiz Türk aile yapısı büyük bir şekilde bundan zarar görür." açıklamasında bulundu.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com