Şamil Tayyar'la Baransu'nun Twitter duellosu!

Şamil Tayyar'la Baransu'nun Twitter duellosu!
Cemaat ile Hükümet arasındaki kavga farklı isimlerle, farklı mecralarda ısındıkça ısınıyor. Son duello AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ile gazeteci Mehmet Baransu arasında yaşandı.

Sosyal medya platformu Twitter'daki kişisel hesabından "Şamil vekil er meydanından kaçma gerekçesini kıvraklık yaparak anlatmaya calışıyor. Ahh Kıyak emeklilik sen "adamı" ne hallere düşürürsün" yazan Mehmet Baransu'ya Şamil Tayyar'ın cevabı sert oldu.

ŞAMİL TAYYAR BEL ALTINDAN VURDU

Şamil Tayyar, "Karısının bile tahammül edemeyip evi terkettiği o ite cevap vermeyeceğim, it ürür salyası baki kalır, bir süre sonra hasetinden kudurur ölür. Ne hazindir cemaat ortalıkta salyalarıyla dolaşan bu itlere fırsat veriyor. Nerden gelirse gelsin, kime sırtını yaslarsa yaslasın şeref ve haysiyet cellatlarına pabuç bırakmam, o lafları yediririm!" yazarak Baransu'ya cevap verince ortalık iyice karıştı.

Twitter duellosunun iyiden iyiye bel altına indiği dakikalarda Baransu'dan Şamil Tayyar'a zehir gibi bir cevap geldi: "Asena milletvekili olsun. En azından göbegi açık kıvırıyor. Durum ifşa edilince Şamil vekilin kimyası bozuldu. Saga sola saldırmaya başlamış. Hakan Fidan abinle birlikte gel Şamilim. O it lafını da sana yedirecegim Helin Avşarın kelepçeli Şamili. Dansöz olmaktansa Allahın, milletin kıtmiri, iti, köpegi olmak şereftir."

Twitter ahalisinin şaşkınlıkla izlediği tartışma, her iki kanadın da seviyesinin anlaşılması açısından adeta namzet oldu.(DSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com