Şampiyon avcı otomatik av tüfeği kazandı

Şampiyon avcı otomatik av tüfeği kazandı
Kütahya Simav'da panayır etkinlikleri kapsamında Belediye ve Simav Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü tarafından ortaklaşa düzenlenen trap atışlarında hedefi şaşırmayan avcılar otomatik av tüfeğinin yanı sıra çeşitli av malzemeleri ile değerli eşyal

Kütahya Simav'da panayır etkinlikleri kapsamında Belediye ve Simav Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü tarafından ortaklaşa düzenlenen trap atışlarında hedefi şaşırmayan avcılar otomatik av tüfeğinin yanı sıra çeşitli av malzemeleri ile değerli eşyalar kazandı.
Av meraklılarının ilgiyle izlediği yarışmalar ilçenin Nadarçam alanındaki atış poligonunda yapıldı. Toplam 70 avcının iştirak ettiği trap yarışması büyük bir çekişmeye sahne oldu.
5 saati aşkın bir süre devam eden müsabakalar sonunda tam isabet kaydeden 5 yarışmacı ödüllerin sahibi oldu.
Müsabakada 10 atışta 10 isabet kaydeden yarışmacılardan Simavlı Mehmet Minge birinci, Alpay Özen ikinci, Şaphane ilçesinden Arif Aslan üçüncü, Simav'dan Gökhan Çetinkaya dördüncü, Davut Kolburan beşincilik elde etti.
Birinci gelen Mehmet Minge'nin 500 lira değerinde otomatik süper poze tüfek kazandığı yarışmada ikinci gelen Alpay Özen'e dürbünlü havalı tüfek, üçüncü Arif Aslan'a çeyrek altın, dördüncü Gökhan Çetinkaya'ya olta takımı, beşinci Davut Kolburan'a ise bir marketten 75 liralık alışveriş çeki hediye edildi.
Yarışmada dereceye girenlere ödüllerini Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan takdim etti. Karahan katıldıkları yarışmalarda elde ettikleri üstün derecelerle Simav'ın tanıtımına sağladıkları katkıdan dolayı avcılara rahatça çalışabilecekleri yeni bir poligon sahası için belediye olarak yardımcı olacakları sözünü verdi. Yarışmaları Kaymakam Vekili Adem Başoğlu'da başından sonuna kadar heyecanla izledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com