Şampiyon Olursak Bu Taraftar Şehri Yakar!

Şampiyon Olursak Bu Taraftar Şehri Yakar!
1996'da Trabzon'un şampiyonluğa çok yaklaştığı kadronun efsane kaptanı Hami Mandıralı'dan, şehrin havasını ve şampiyonlukla ilgili görüşlerini anlattı.

Trabzonspor'un bu sene birçok krizi atlattığını ve bunda da baş mîmarın Şenol Güneş olduğunu hatırlatan Hami, yıllarca gönüllerin şampiyonu olduklarını artık gerçek şampiyon olmak istediklerini söyledi..

Fırtına öncesi sessizlik

Şehirdeki havayı 'ölüm sessizliği' olarak niteleyen Mandıralı, şehrin mucizeye inandığını, Fenerbahçe'nin Sivas'ta aksi bir sonuç alması durumunda, bu sessizliğin bir Karadeniz Fırtınasına dönüşeceğini söyledi. Şehrin 28 yıllık bir özlemi olduğunu kaydeden eski milli futbolcu, "Şampiyon olursak bu taraftar bu şehri yakar, dedi..

Rüştü'nün maçı oldu!

1996'daki Fenerbahçe maçında şampiyonluğun kıyısından döndüklerini söyleyen Hami, " Benim inancıma göre bundan daha kaliteli bir kadroydu, ama Allah kısmet etmedi, olamadık! Bu arkadaşlar çok inandı, çok mücadele etti ve takım oldu, bunlar da çok önemli tabi.. Burak da Trabzonspor'da altın çağını yaşıyor, ondan istediğimiz ister Trabzon'da ister Avrupa'da bu formunu devam ettirmesi." Unutulmaz maçtaki frikikleri hatırlattığımızda; "Biraz uzak mesafedeydi, yine de iyi vuruşlar çıkardım, o maç Rüştü'nün rüştünü ispat ettiği maç oldu." dedi..

Fenerbahçe'nin şampiyonluğu her zaman yakalayabileceğine dikkat çeken Hami, biz bu kadar yaklaşmışken, bu sefer almalıyız diye düşünüyorum, ne Fenerbahçe ne de Trabzon diğer takımları bir daha böyle yakalayamaz, toplanan puanlara baktığımızda iki taraf da şampiyonluğu hak etti, tabi umarım Trabzon şampiyon olur" şeklinde konuştu...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com