Samsun'da Müdüre Seks Tuzağı!

Samsun'da Müdüre Seks Tuzağı!
Telekomünikasyon şirketinde müdür olan M.C.O'ya çıplak foto şantajı...

SAMSUN'da bir kurumun müdürü 53 yaşındaki M.C.O., kendisini tuzağa düşürerek, uygunsuz fotoğraflarını çeken ve 70 bin lira para isteyen kişilerden şikayetçi oldu. Yapılan operasyonda 1 şüpheli yakalanırken, 1'i kadın 3 kişi aranıyor.

EVE ÇAĞRILAN MÜDÜRE ŞANTAJ
Bir telekomünikasyon kuruluşunun müdürü olan M.C.O., geçen ay tanıştığı adı açıklanmayan bir kadın tarafından Adalet Mahallesi'ndeki bir eve çağırıldı. Eve giden M.C.O., kendisini bekleyen 4 kişi tarafından yakalanarak elleri, ayakları ve ağzı bağlanarak etkisiz hale getirildi. Şebeke üyeleri müdürün 4 ayrı bankaya ait kredi kartından toplam 4 bin lira, bankadaki hesabından da 19 bin lira ve 7 bin 500 doları çekti.

UYGUNSUZ FOTOĞRAFLA ŞANTAJ
Çete üyeleri M.C.O'ya şantaj yapmak için tehditle soyup bir erkekle uygunsuz fotoğraflarını çekti. Sonra da bu fotoğrafları ailesine gönderip internette yayınlayacakları tehdidiyle senet imzalatıp, 70 bin lira daha vermesini istedi. Şüphelilerin istedikleri parayı bulup getirmesi için serbest bıraktığı M.C.O., polise giderek başındang eçenleri anlattı ve şikayetçi oldu.

Müdür M.C.O'nun zorla tutulduğu eve baskın yapan polis, kimseyi bulamadı. Soruşturmada bankadan paraları çeken 32 yaşındaki Ali Y.'yi (fotoğraftaki) gözaltına alınırken, kimlikleri saptanan diğer 3 kişinin aranmasına başlandı.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com