Sanatçılar Reyhanlı’ya gidiyor

Sanatçılar Reyhanlı’ya gidiyor
Reyhanlı’da yaşanan ve Türkiye’yi yasa boğan patlama, sanat dünyasını da derinden etkiledi.

Toplumsal konulardaki duyarlılığıyla bilinen ünlü sanatçı Yavuz Bingöl, Reyhanlı’daki acıya ortak olmak için meslektaşlarıyla bölgeye gitmeye karar verdi.

Yavuz Bingöl’ün önderliğinde aralarında MÜYORBİR (Müzik Yorumcuları Meslek Birliği) Başkanı Ahmet Koç ve yönetim kurulu üyelerinden Burhan Şeşen, Edip Akbayram, Onur Akın, Ali Kocatepe, “Karagül” dizisinin oyuncularından Mesut Akusta, Ahmet Özhan, Latif Doğan, Suavi, Oktay Kaynarca, Kerem Alışık ve Songül Öden gibi 20’ye yakın ünlü ismin bulunduğu ekip yarın sabah Reyhanlı’ya gidiyor.

FOX’ta ekrana gelen “Karagül” dizisinin çekimleri nedeniyle Gaziantep’te bulunan Bingöl, bugün İstanbul’a dönecek ve yarın (çarşamba) sanatçı arkadaşlarıyla sabah 09.40 uçağıyla Hatay’a, oradan da karayoluyla Reyhanlı’ya gidecek.

Telefonla arayıp Reyhanlı’ya gitmeyi teklif ettiği sanatçı dostlarının hepsinin yaşanan büyük acıya ortak olmak istediğini belirten Bingöl, şöyle konuştu: “Orada yaşanan büyük acıya bir nebze olsun ortak olmak ve başsağlığı dilemek için gidiyoruz. Böyle dönemlerde acılarımızı paylaşmamız gerektiğini düşünüyoruz. Hangi sanatçı arkadaşımı arasam ‘Ne kadar iyi düşünmüşsün’ dedi. Herkes çok acı çekiyor. Hatta gelemeyenler var. Leman Sam, Hülya Avşar ve Emre Kınay işlerinden dolayı gelemiyorlar ama kalplerinin bizimle olduğunu söylediler. ‘Bizlerden de başsağlığı dilekleri götürün’ dediler.” (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com