"Sanayi sitesi inşa edilmesi planlanıyor”

"Sanayi sitesi  inşa edilmesi planlanıyor”
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Toplu Konut İdaresince (TOKİ) Çukurköy Mahallesi'nde sanayi sitesi inşa edilmesinin planlandığını bildirdi.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Toplu Konut İdaresince (TOKİ) Çukurköy Mahallesi'nde sanayi sitesi inşa edilmesinin planlandığını bildirdi.
     Güler, yaptığı yazılı açıklamada, ilçede yaptırmak istedikleri sanayi sitesine TOKİ'nin öncülük etmesi için uğraş verdiklerini belirtti.
     Projenin gerçekleşmesi halinde esnafın kira öder gibi iş yeri sahibi olacağını belirten Güler, şunları kaydetti:
     ''TOKİ tarafından Çukurköy Mahallesi'nde sanayi sitesi inşa edilmesi planlanıyor. Esnaf bireysel olarak dükkan teminine gidebileceği gibi, servis mantığıyla birleşecek esnaf da birlik ve beraberlik içinde işletmelerini büyütebilecek. Bankaya bir hesap açıldı. Bununla TOKİ'ye esnafımızın ciddiyetini göstermeyi amaçladık.
Bu yatırılan meblağ ile TOKİ'nin önüne çıktığımızda, TOKİ idarecileri de esnafımızın ciddiyetini ve durumun önemini anlamış olacak. Gerekli görüşmeler, girişimler tarafımızdan yapılmaya devam ediliyor. Ben halkımızın, esnafımızın müsterih olmalarını rica ediyorum. Bu projede hem bize hem de oda başkanlarımıza güvenmelerini rica ederek, birlik ve beraberlik içinde yakalanan bu fırsatı değerlendirmelerini öneriyorum. Dükkanların yer boyutları, kimin nerede yer alacağı konuları karşılıklı anlaşma sayesinde çözülecek.''


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com