"Sandy'nin arkasında biz varız"

"Sandy'nin arkasında biz varız"
Amerika’yı yerle bir eden Sandy kasırgasının Suriye rejimi ile birlikte direnişi destekleyen İran rejiminin geliştirdiği son teknoloji ile çıkarıldığı iddia edildi.

ABD'de yıkıcı Sandy kasırgasından saatler sonra tüm dünyadan dayanışma mesajları gelirken, Suriye’de rejim yanlıları afeti memnuniyetle karşıladı.
 
CNN’de yer alan habere göre, Suriye Silahlı Kuvvetleri adına kurulan Facebook sayfasında, “ABD’yi vuran Sandy kasırgasının dayanıklı Suriye rejimi ile birlikte direnişi destekleyen kahraman İran rejiminin geliştirdiği son teknoloji ile çıkarıldığı doğrulandı." ifadelerine yer verildi.
 
Buna ek olarak, sel felaketi ve onlarca kişinin ölümü Beşar Esad’e saldırmaya cesaret edenler ve barışı tehdit edenler için bir ceza olarak yorumlandı.
 
Bu paylaşıma şu yorumlar yapıldı:
 
“Bu tamamen rejim ve haydutlarının zırvası”, “Bu saçmalıktan daha kötü bir şey olamaz. Eğer böyle yüksek teknolojiye sahipseniz, neden sizin şu yüce sofistike rejiminiz Rusya’daki hava sıcaklığını artırmıyor; Suriye’nin kurak topraklarına biraz yağmur yağdırmıyor?” Buna karşılık, rejim destekçileri “Evet bu Suriye’nin cesur arslanlarının büyük ulusumuza karşı komplo kuranlara yapılmış bir misillemesi. Geç de olsa zafer bizim olacaktır.” ifadelerini paylaştı. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com