Sanem Çelik ekranlara 'Ulrike' olarak dönüyor

Sanem Çelik ekranlara 'Ulrike' olarak dönüyor
Uzun süredir ABD'de hayatını sürdüren Sanem Çelik sinema filmi ‘Behzat Ç. Ankara Yanıyor’un ardından ‘İnadına Yaşamak' dizisiyle uzun bir aradan sonra izleyici ile buluşacak.
InStyle dergisinin kasım sayısına konuşan Çelik “Ben dünyalıyım, yarın orada olabilirim, öbür gün başka yerde” diyor.
 
Bugün vizyona girecek ‘Behzat Ç. Ankara Yanıyor’ ile Kanal D’de yayınlanacak ‘’İnadına Yaşamak’ adlı TV dizisi ile yeniden aramızda Sanem Çelik. Uzun süredir hayatını Los Angeles’ta sürdüren Çelik, ortada olmadığı dönemlerde neler yaptığını ve ekrana dönüşünü InStyle dergisinin kasım sayısına anlattı. Doğru projeyi beklediği için Amerika’ya yerleştiği 2006’dan bu yana sessiz kaldığını söyleyen oyuncu Behzat Ç.’nin yeni filminde Ulrike adında, Almanya’dan gelen disiplinli bir polisi canlandırıyor.
 
Çelik, ‘Tut Ki Gecedir’ ile ilgili de “Seyirciyle beraber yeni bir yolun içinde yürüyeceğiz diye umuyorum” diye konuştu.

ABD’de bulunduğu dönemde insana verilen değerden çok etkilendiğini söyleyen Çelik orada zamanının büyük bölümünü kendini geliştirmeye ayırmış. Özellikle resim yapmaya yöneldiğini söyleyen oyuncu “Resme yöneldim çünkü kendi başıma yapabileceğim bir şeydi. İçinde olduğum bütün sanatlar hep bir ekip işi gerektirdi. Birileri olmadan varlık gösteremediğim şeylerdi. Kendime yeni bir oyuncak geliştirdim ki üretmeye, yaratmaya, sözümü söylemeye devam edebileyim” açıklamasını yaptı.

(DSE)
 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com