Sanıklar Çağlayan'da

Sanıklar Çağlayan'da
23'ü tutuklu toplam 93 sanıklı futbolda şike davasının görülmesine bugün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda devam edilecek.

Sanıklar adliyeye getirildi

Futbolda şike davası kapsamında yargılanan tutuklu sanıklar Metris Cezaevi'nden, 5. duruşmanın görüleceği Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi. Aralarında FB Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu sanıklar, cezaevi araçlarıyla yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye sokuldu.

Geniş güvenlik önlemleri...

Savunmaların alınmaya başlayacağı dava öncesinde Fenerbahçeli taraftarlar yine Başkan Aziz Yıldırım ve tutuklu diğer yöneticilere destek olmak için erken saatte İstanbul Adalet Sarayı önündeki yerini aldı.

Silivri'deki kalabalık gibi bir topluluk yok. Yaklaşık 100 kişilik bir grup taraftar sloganlar atarak, tezahüratlar yaparak seslerini duyurmaya çalışıyor.

Taraftarlar; "Hukuka saygılıyız, karardan kaygılıyız" şeklinde büyük bir pankartın arkasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkanlar Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu, Mali İşler Müdürü Tamer Yelkovan ve Amatör Şubeler Genel Koordinatörü Cemil Turan'ın posterlerini de yanlarında getirerek tutuklu yargılanan bu isimlere destek veriyorlar.

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı içinde, önünde ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı.

Taraftarlar sıkı güvenlik aramasından geçti.

Taraftarlar için ayrı bir bölüm ayrılırken, medya mensupları için de bir yer belirlendi.

Fenerbahçeli yöneticiler ve Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım da adliyeye geldi... (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com