Şanlıurfaspor'da, Kemal Saraçoğlu yeniden başkanlığa seçildi (Fotoğraflı-Görüntülü)

Şanlıurfaspor'da, Kemal Saraçoğlu   yeniden başkanlığa seçildi     (Fotoğraflı-Görüntülü)

ŞANLIURFA (A.A) - Bank Asya 1. Lig'in yeni ekiplerinden Şanlıurfaspor'da, Kemal Saraçoğlu yeniden başkanlığa seçildi.
     Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen ve tek listeyle yapılan olağan kongrede, toplam 489 delegeden 84'ü oy kullandı. Kongreye katılan delegelerin tamamının desteğini alan Kemal Saraçoğlu, yeniden başkanlığa seçildi.
     Saraçoğlu konuşmasında, herkesin desteğiyle birlik ve beraberlik içinde çok zor bir gruptan şampiyon olarak çıktıklarını belirterek, kendisinin tek başına birşeyi başarmadığını, başarının hep birlikte elde edildiğini ifade etti.
     Kulübün sıkıntılarını dile getiren Saraçoğlu, şampiyon oldukları grupta antrenman sahası olmayan tek takım olduklarını savundu.
     Saraçoğlu, şunları kaydetti:
     ''Şanlıurfaspor'da yapılması gereken çok şey var. GAP Arena Stadı'nın zeminini gördünüz, o zeminin değişmesi lazım. Stadın ışıklandırılması çok kötü, değişmesi lazım. Takım otobüsünün ve tesislerin değişmesi lazım. Değişmesi gereken o kadar çok şey var ki, biz sadece kulüp başkanını değiştirmeye çalışıyoruz. Fakat Şanlıurfaspor'un menfaati içinse buna da varım. Ben ve arkadaşlarım Şanlıurfaspor'u seviyoruz. Biz hiçbir zaman kimsenin önünde takoz olmayız. Kongre önemli değil, bir arkadaşımız çıkar da 'biz bu takımı şampiyon yapacağız ve şöyle projelerimiz var' derse kongreye bakmaksızın sizlerin de kabulüyle o arkadaşımıza inanırsak başkanlığı teslim ederiz. Aday olmayı düşünmüyordum ancak size olan saygımdan seçime girme kararı aldık.''
     Kulübe sabit gelir sağlanması gerektiğini ifade eden Saraçoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Vali Celalettin Güvenç'in girişimleriyle iş adamlarından maddi destek sağlandığını vurguladı.
     Bank Asya 1. Lig hedeflerinin ilk yılı ilk 10 takım arasında tamamlamak olduğunu belirten Saraçoğlu, ''Bank Asya 1. Lig, Süper Lig'den çok farksız bir lig. Güçlü takımlarla oynayacağız. Şanlıurfaspor ilk yılında ilk 10 takım içerisinde olacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın'' diye konuştu.
    
     Muhabir: Müslüm Etgü / Yasin Dikme / Sevil Çelik
     Yayıncı: Hüseyin Doğru (ŞANLIURFA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  E-Posta: info@sansursuzhaber.com