Şantajcı Erdoğan'a CHP'den sert cevap

Şantajcı Erdoğan'a CHP'den sert cevap
"Pazar gününe kadar açıkladın açıkladın yoksa ben sizin kendi hazırladığınız CHP'nin özet dosyasını ben açıklayacağım" diyerek CHP ve İstanbul Büyükşehir Belediye adayı Mustafa Sarıgül'ü hedef alan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yanıt CHP Parti Sözcüsü H

Tayyip Erdoğan, Ankara'da ilçe başkanlarının aday tanıtım toplantısından önce konuştu. Konuşmasında, CHP ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül'ü hedef alan Erdoğan, "Kurultayda o ismi yolsuzluk için ihraç ettiniz şimdi aday sunuyorsunuz. Pazar gününe kadar açıkladın açıkladın yoksa ben sizin kendi hazırladığınız CHP'nin özet dosyasını ben açıklayacağım" diye konuştu.

Erdoğan'ın bu sözlerine yanıt gecikmedi. CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç, TBMM'de yaptığı konuşmada Erdoğan'a 'hodri meydan' dedi.

"Şantaj, tehdit bir başbakana yakışır mı" diye soran Koç, "Elinde kaset, belge ne varsa hemen açıkla. Açıklamazsan namertsin" ifadelerini kullandı. "Arpa bitti, torba boşaldı! Başbakan'ın bütün saldırgan tavrının arkasında bu yatıyor. Elini kolunu tutan yok, emniyet senin, yargı senin" diyen Koç, "CHP burada, Sarıgül İstanbul'da. Hodri meydan, hemen açıkla" diye konuştu.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com