Santos Beşiktaş'a doğru

Santos Beşiktaş'a doğru
Teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta, Fernando Santos'un ismi bir adım öne çıkmış durumda.

Adı uzun süredir Beşiktaş teknik direktörlüğü için geçen Fernando Santos, düzenlediği basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır maaşını alamayan Portekizli çalıştırıcı, EURO 2012 sonrasında Yunanistan Milli Takımı'nda olmayabileceğinin sinyallerini verdi. Santos konu ile ilgili şunları söyledi:

PARA KONUŞACAK BİRİ DEĞİLİM

"Bana sürekli önümüzdeki dönemde gidip gitmeyeceğim soruluyor. Şu durumda para konuşacak insan olmadığımı anladığınızı sanıyordum. EURO 2012 sonrasını değil, o zamanı düşünüyorum. Turnuva bitsin son kararımı yetkililere bidiririm." Uzun zamandır maaşını alamayan Santos'un, turnuva bitimiyle birlikte Yunan Milli Takımı'nı bırakacağı, kendisine resmi teklifte bulunan Beşiktaş'a gitmesine kesin gözüyle bakıldığı ifade ediliyor.

GERETS'TE TEK YOL KOVULMAK!

Beşiktaş'ın görüşme yaptığı ve senelik 1.3 milyon euro teklif ettiği Erik Gerets'in siyah-beyazlı takımın başına gelmesinin ise Fas'a bağlı olduğu ifade edildi. Türkiye'ye dönmek ve uzun süreli bir proje yapmak isteyen Gerets'in, Beşiktaş'a gelmesi Fas Milli Takımı'ndan kovulmasına bağlı. Çünkü Fas'tan senelik 2.5 milyon euro alan ve 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Belçikalı hocanın yüksek maliyeti, yönetimin elini kolunu bağlıyor. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com