Sapık Kuaför Etek Altı Çekimde Yakalandı

Sapık Kuaför Etek Altı Çekimde Yakalandı
Mağazada kadınların arkasında yere eğilip etek altından cep telefonuyla görüntülerini çekmeye çalışırken yakalandı.

Evli ve 2 çocuk babası Fikret A., 4 ay önce bir mağazada cep telefonu ile kadınların etek altından görüntülerini çektiği iddiasıyla polis tarafından yakalandı. Çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanan Fikret A., 10 gün önceki ilk duruşmada tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.

POLİS MEMURU GÖRÜP TANIDI
Dün, Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nde bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekibinde görevli bir polis memuru, caddede gezerken görüp tanıdığı Fikret A.'yı, yeniden tacizde bulunabileceği şüphesiyle takip etmeye başladı. Cadde üzerindeki bir giyim mağazasına giren Fikret A., türbanlı bir kadının arkasında bir kaç kez yere eğilerek cep telefonuyla etek altından görüntüsünü çekmeye çalışırken yanına gelen polis memuru tarafından suç üstü yakalandı.

Polis, mağazadan çıkardığı Fikret A.'nın cep telefonunu almak istedi. Buna karşı çıkan Fikret A., polisin elinden kurtularak kaçmak istedi. Çevredekilerin de yardımıyla uzaklaşamadan yakalanan Fikret A., takviye gelen polis ekibi tarafından gözaltına alınarak Emniyet'e götürüldü. Fikret A.'nın mağazadaki taciz eylemi, yakalanma anı ve mağaza önünde polise direnmesi, mağazanın güvenlik kamerasına yansıdı.

Emniyet'te incelenen cep telefonunda mağazadaki bazı kadınların etek altından görüntülerini çektiği saptanan Fikret A., ifadesinin ardından bugün Adliye'ye sevk edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com