Sarai'nin fotoğrafları satışa çıktı

Sarai'nin fotoğrafları satışa çıktı
Cesedi bulunan ABD'li Sarai Sierra'nın çektiği fotoğrafları bakın ne yaptılar...

İstanbul'da öldürülen ABD'li 2 çocuk annesi Sarai Sierra'nın eşi Steven, "14 Şubat'ta 15. evlilik yıldönümümüzü kutlayacaktık. Onu ne kadar özlediğimi anlatmaya kelimeler yetmiyor. Çok iyi bir anneydi. Çocuklarımın bu harika kadından ayrı büyüyeceğini düşünmek bana çok acı geliyor" dedi.

SARAİ'NİN AİLESİ KONUŞTU: TÜRKLERE MİNNETTARIZ

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul'da hunharca öldürülen ABD'li 2 çocuk annesi Sarai Sierra'nın eşi Steven Sierra, sonunda suskunluğunu bozdu. Steven Sierra, bulmak umuduyla geldiği İstanbul'da eşinin ölüm haberiyle yıkılmıştı. Kayınbiraderi Davit Jimenez'le birlikte cenaze işleriyle ilgilenen Steven Sierra, o günden bu yana polisten dışında hiç kimseyle konuşmamıştı. Dün "Kırıldı" dediği kalbini gazetecilere açan acılı eş, "14 Şubat 1998'de evlilik teklif etmiştim. Bu yıl 15. evlilik yıldönümümüzü kutlayacaktık" dedi.

'HARİKA BİR İNSANDI'

New York Daily News gazetesine konuşan Steven Sierra'nın, "Sarai harika bir insandı" derken gözlerinin yaşla dolduğu belirtildi. Yaslı eş perişan bir halde şunları anlattı: "Aşık olduğunuz kişiyle ilgili çok hayaliniz var. Önünüzde birlikte geçireceğiniz yıllar var ve o insanla henüz yaşayamadığınız bir sürü şey var, ama artık hiçbir şey yaşanmayacak."

'ÇOK İYİ BİR ANNEYDİ'

Eşinin 'çok iyi bir anne' olduğunu da söyleyen Steven Sierra sözlerini şöyle sürdürdü: "Çocuklarımın bu harika kadından ayrı büyüyeceğini düşünmek bana çok acı geliyor. Ne oldu? Karıma kim saldırdı? Bunu ona kim yaptı. Bu soruların cevaplarını hiç bilmiyorum ve belki de hiç bilemeyeceğim."

'İSTANBUL BİR CENNET' DEMİŞ

Steven Sierra, eşinin İstanbul'a gideceğini ilk öğrendiğinde "Neden?" diye sorduğunu söyledi. Acılı eş, o gün Sarai'nin yanıtının; "Çünkü param yetiyor ve fotoğrafçılar için bir cennet" dediğini belirtti.

ÇEKTİĞİ FOTOĞRAFLAR SATILDI GELİRİ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİNE

Gezmek için geldiği İstanbul’da dövüle dövüle öldürülen Amerikalı Sarai Sierra’nın cenazesi Beyoğlu Üç Horan Kilisesi morgunda bekletiliyor. Cenazenin Amerika’ya götürülmemesinin ailenin ekonomik sıkıntısından kaynaklandığı iddiaları ortaya atıldı. Kız kardeşinin Instagram için çektiği fotoğrafları satışa çıkaran kardeşi David Jimenez, tüm fotoğrafların satıldığını açıkladı.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR!

Sarai’nin cenazesini ABD’ye götürecekleri parayı topladıklarını belirten David Jimenez, kalan paranın da çocuklarının eğitimi için harcanacağını söyledi.

HOBİSİYDİ

İlk günden beri hep fotoğrafçı olduğu yazılan Sarai Sierra aslında New York’ta bir fizik tedavi merkezinde çalışıyordu. Fotoğraf onun hobisiydi. Geçen yıl Staten Island Koleji’nde fotoğraf kursuna katıldı. Samsung Galaxy S3 telefonuyla fotoğraflar çekip Instagram’a yüklemeyi çok seviyordu. Şimdi o fotoğraflar satıldı, parası cenaze masrafı olacak. Fiyatları şöyle:

Tuval baskı: 39.95 dolar

Kartpostal: 3.95 dolar

Prizma: 39.95 dolar

iPhone kılıfı: 39.95 dolar(SNK)

GALERİ İÇİN TIKLAYIN!

CİNAYETTE ŞOK GELİŞME!

Surlar 24 saat gözetlenecek

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com