Saran'ın Teklifine 'Evet' Dedi!

Saran'ın Teklifine 'Evet' Dedi!
Saran Şirketler Grubu Başkanı Sadettin Saran ikinci kez damat olmaya hazırlanıyor.

Hülya Avşar'la 3.5 yıl bir dargın bir barışık süren ilişkisini Ekim 2010'da sonlandıran Saran, Aralık'ta tanıştığı oyuncu Zeynep Beşerler'e abayı yakmıştı.

Bir süre sonra da arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden aşıklardan Saran, bu kezilişkisini resmiyete dökmek için elini çabuk tutmuş.

Daha önce altı yıl Kenan İmirzalıoğlu ile flört eden sevgilisi Zeynep Beşerler'e evlenme teklif etmiş. Sabah'ın haberine göre; çiftin yakın arkadaşları tarafından elde edinilen bilgiye göre, Saran'ın bu teklifi karşısında mutluluktan ayakları yerden kesilen Beşerler, Saran'ın teklifine "evet" demiş.

MEĞER GELİNLİĞİ GİYMEK BEŞERLER'E KISMETMİŞ!

Şu ara sosyete ve sanat kulislerinde konuşulan tek konu, Zeynep Beşerler'in ne kadar şanslı olduğu. Saran, Planet Spor Kulübü'nde tanıştığı Aslı Kuseyiroğlu ile dört yıl, Hülya Avşar'la da 3.5 yıl flört etmişti. Herkes, her iki ilişkinin de nikah masasında sonlanacağı konusunda hem fikirdi; ancak olmadı. Gelinliği giymek, henüz üç aydır flört ettiği Zeynep Beşerler'e kısmet olacak. Aşıklar, daha tarih ve mekan konusunda karar veremese de, düğün hazırlıklarına başlamış.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com