Şarapları bile hazır, kıyameti bekliyorlar!

Şarapları bile hazır, kıyameti bekliyorlar!
Kıyamet piyangosu Şirince'ye vurdu! Maya Takvimi'ne göre dünyanın sonunun geleceği varsayılan 21 Aralık 2012'de kıyamet Şirince'yi vurmayacak!

Kıyamet Günü'nde güvenli olacak iki yerden biri ilan edilen Şirince Köyü'nde esnaf, 21 Aralık'ı Şirince'de geçirecek olan on binleri bekliyor...

KIYAMET GÜNÜ ŞARABI BİLE HAZIR

21 Aralık'ta meydana geleceği iddia edilen felaketler nedeniyle dünya medeniyetinin sona ereceği iddiasında dünyada kıyametten etkilenmeyecek iki yerden biri ilan edilen Şirince, konuklarını bekliyor. Fransa'daki Bugarach köyüyle birlikte kıyamet piyangosu vuran Şirince'de (İzmir, Selçuk) esnafın bu fırsattan yararlanmak için hazırlıklarını hızlandırdığı belirtiliyor.


21 Aralık Cuma günü, binlerce yerli ve yabancı turistin Kıyamet Günü temalı bir haftasonu geçirmek için Şirince'ye akın etmesi bekleniyor. Köydeki turistik işletmeler yatak kapasitelerini 165'den 500'e çıkararak Kıyamet Günü'ne hazırlık yapıyor. 
Şirince'nin şarap üreticilerinden Erkan Önoğlu, "21 Aralık 2012 Kıyamet Günü" adlı özel şarabını piyasaya sundu. Önoğlu, "O güne özel şarap ürettik. Şimdiden ilgi çok yoğun. O güne yaklaştıkça da ilgi ve heyecanımız artıyor. 21 Aralık, cuma gününe denk geliyor. O gün ve akabindeki hafta sonu köy olarak potansiyelimiz artacak. Biz, şarabımız hazırız. Gelecekleri bekliyoruz" dedi.
 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com