SARAY’IN İLK RENKLİ HAFTALIK GAZETESİ YAYINA BAŞLADI

SARAY’IN İLK RENKLİ HAFTALIK GAZETESİ YAYINA BAŞLADI
SARAY’IN İLK RENKLİ HAFTALIK GAZETESİ YAYINA BAŞLADI

TEKİRDAĞ - Bölgesinde uzun yıllardan bu yana haftalık gazete olarak yayın hayatına devam eden Bab-ı Ali Gazetesi, bir diğer ikinci gazetesini de Saray’da Bab-ı Ali Saray adı altında hizmete soktu. 1 Haziran tarihi itibari ile Saray Halkı ile buluşan yeni gazete Saray bölgesinde ilgiyle karşılandı.
Çorlu`da haftalık olarak yayımlanmakta olan Bab-ı Ali Gazetesi`nin iştiraki ile kurulan Bab-ı Ali Saray Gazetesinin imtiyaz sahibi Tarık Yıs, Saray halkının her şeyin en iyisine layık olduğunun altını çizerek: “Uzun yıllardır basın camiasında yer almaktayız. Bab-ı Ali Gazetesi olarak her hafta Saray`da okuyucumuzla buluşuyoruz. Bundan sonra ki süreçte artık Saray`ın kendi adını taşıyan bir gazetesi var. Yayın ilkelerine bağlı ve Saray halkının menfaatlerini güden, dertlerini sıkıntılarını en iyi şekilde aktaran bir gazete olacağız. Başta Saray Kaymakamımız Gülistan Yiğit olmak üzere Saray Cumhuriyet Savcılığına, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban`a, Saray İlçe Emniyet Müdürümüze iyi dilek ve temennilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Aynı zamanda Bab-ı Ali Gazetesinin imtiyaz sahibi olan ve yeni gazetenin de sorumlu yazı işleri müdürlüğünü yürütecek olan Faruk Yıs ise yeni gazeteleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ Bab-ı Ali Gazetesi olarak özellikle bölgemizde olumlu neticeler aldığımıza inanıyorum. Tabii bu işin süreklilik arz ettiğini de çok iyi biliyoruz. O sebeple yayın politikamızı tamamen insan merkezli bir bakış açısıyla belirliyoruz. Saray’da da bu amaç ve prensipler doğrultusunda yeni bir yayın hizmete açmayı uygun gördük. Aldığımız ilk izlenimlerin olumlu olduğunu söyleyebilirim. Fakat başında da dediğim gibi öncelikli hedefimiz hizmet verdiğimiz bölgeye yaptığımız iş ile bir şeyler katabilmek ve insanların sevgisini kazanabilmek. Bu görüşler doğrultusunda bizleri yalnız bırakmayan ve olumlu görüşlerini eksik etmeyen dostlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Yıs, her hafta Cuma günleri okuyucusuyla buluşan Bab-ı Ali Saray Gazetesi`nin Saray`ın en yüksek tirajlı ve renkli baskılı tek gazetesi konumda bulunduğunu da sözlerine ekledi.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com