Sarıgül açık açık talip oldu

Sarıgül açık açık talip oldu
Aylardır CHP’ye geçeceği iddia edilen Mustafa Sarıgül ilk defa bu kadar net konuştu. Sarıgül “CHP fırsat verirse İstanbul’u istiyorum” dedi.

CHP’ye geri dönmesi yılan hikayesi olan Sarıgül partiye dönmek için ekim ayını beklediğini belirtti. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül “Aldığım duyumlara göre ekim ayı ortalarında bu iş bitecek” ifadelerini kullandı.

Sarıgül şöyle devam etti; CHP’ye yeniden üye olabilmem için daha önceden partide benimle ilgili alınmış olan bir ihraç kararı var. Bu kararın ortadan kaldırılması gerekiyor. Dolayısıyla bu durum ekim ortalarında veya en geç kasım başında yapılacak Parti Meclisi toplantısında hakkımda verilmiş olan disiplin suçunun kaldırılması sağlanacak.”  
 
Kılıçdaroğlu ve kurmay ekibin kendisini partide görmek istediğini belirten Sarıgül CHP’li olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı olmak istediğini ifade etti.  Şişlinin kendisine dar geldiğini söyleyen Sarıgül “İnanıyorum ki, CHP gibi büyük bir parti bana bu fırsatı verir. Ben de enerjimi bu yolda yani İstanbullulara hizmet yolunda harcarım. Halkıma hizmet etmeyi çok seviyorum, önümüzdeki günler neler getirir bilinmez. Ama ben bütün bunları düşündüğümde inan uykularım kaçıyor, geceleri uyuyamıyorum. İstanbullu hemşehrilerime hizmet etmek inşallah CHP’de kısmet olur, bu konuda iyi bir haber gelir diye bekliyoruz” şeklinde konuştu. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com