Sarıgül başbakanlığa yürüyor!

Sarıgül başbakanlığa yürüyor!
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül gittiği her yerde başbakan gibi karşılanıyor!
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül uzunca bir zamandır Anadolu'yu geziyor. Gittiiği her yerde önce CHP'liler sonra tüm yurttaşlar tarafından karşılanan Sarıgül partili partisiz herkesi takdirini topluyor. Sarıgül'ü karşılayanların ellerinde CHP ve Ay-yıldızlı Türk bayrakları dikkat çekiyor.
 
AKP'liler bile karşılama töreninde
 
CHP'lilerin davetlisi olarak Sinop'a giden Şişli Belediye Başkanı Sarıgül burada  Sinop milltvekili CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve çok sayıda CHP'li tarafından karşılandı. Karşılama törenin en ilginç yanlarından birisi de CHP'li yurttaşların içerisinde AKP'li eski ilçe başkanları da yer aldı.
 
Tokat'ta da aynı çoşkuyla karşılanan, herkes tarafından takdir edilen Sarıgül bugünde Sivas'ın Zara İlçesi Eymir Köyünü ziyaret etti. Burada İstanbul Büyükşehir Belediyesi  adaylığı ile lgili konuşan Sarıgül "İstanbul'a gittiğiniz zaman ricam var. Kazanacağız inşallah... İstanbul'a ne zaman dönerseniz komşularınızdan 4 kişiyi ikna edin. 4 kişiye deyin ki bu Sarıgül güzel adam, bu Sarıgül ayrımcılık yapmaz... ne derseniz deyin 4 reyi alın" dedi. Sarıgül "Önce İstanbul'u sonra Türkiye'yi sallamaya hazır mısınız" dedi. Sarıgül'ün konuşmasının hemen arkasından yayınlanan şarkı dikkat çekti.
 
Sarıgül'ün eşlik ettiği şarkının sözleri şu şekilde:
 
 
İstanbul sıra bizde
 
Zamanı geldi işte
 
İyi günde kötü günde
 
Çare Sarıgül’de
 
İstanbul sıra bizde
 
Zamanı geldi işte
 
İyi günde kötü günde Çare Sarıgül’de
 
Zamanı geldi, zamanı geldi
 
İstanbul’da Sarıgül zamanı geldi
 
El ele verelim, birlik olalım
 
İstanbul’a en güzeli sunalım
 
Zamanı geldi, zamanı geldi
 
Şişli belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün "Önce İstanbul'u sonra Türkiye'yi sallamaya hazır mısınız?" demesi Sarıgül'ün hedefi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmak, sonrada başbakan olmak şeklinde yorumlandı. CHP kulislerinde de Sarıgül'ün çok yakın bir tarihte CHP'ye geçeceği konuşuluyor. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com