Sarıgül CHP dedi!

Sarıgül CHP dedi!
Mustafa Sarıgül ilk defa konuştu!
2014 Yerel Seçimlerine uzunca bir zaman olmasına rağmen her gün bir başka dedikodu Ankara kulislerinde dolaşıyor. Kulisler de en fazla konuşulan konulardan biride  Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması.
 
Sarıgül hakkında medyada da bir çok şey yazıldı, konuşuldu. Sarıgül bu konu hakkında hiç açıklama yapmadı. Sarıgül ilk açıklamasını basın mensuplarıyla buluştuğu sahur yemeğinde yaptı. Basın mensuplarının "CHP’ye dönecek misiniz?" sorusuna, “İnşallah.” cevabını verdi.
 
Mustafa Sarıgül daha sonra İbrahim Karaca’nın şu şiirini okudu: "Bekle kar altındaki buğday tanesi, yine onun sularıyla yeşereceksin, başını dik tutabilirsen boy vereceksin, her tarafı allı morlu, güller açar türlü türlü, bu fırtına türlü türlü, inşallah baş edeceksin, doğudan batıdan yurduma düşen, atım eğerlendi kılıcım kuşan, ne gezersin alim günlerin geldi."
 
Sarıgül konuşmasını şöyle sürdürdü: "Yurttaşlarım önümüzdeki dönemde beni nerede görmek istiyorsa, kamuoyu araştırmaları belirleyecek. Yurttaşlarımızın takdiri."  (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com