Sarıgül: 'Gün birleşme günüdür!'

Sarıgül: 'Gün birleşme günüdür!'
Ardahan'ın Damal ilçesinde çoşkuyla karşılanan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün burda CHP belediye meclis üyesi ile yaptığı konuşma renkli görüntülere sahne oldu.
Kars'tan karayoluyla Ardahan'a gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Damal ilçesinde halka seslendi. Yoğun ilgiyle karşılanan Sarıgül'e Damal Belediye Meclis üyesi CHP'li Nurcan Yılmaz, "Sizi partimize bekliyoruz. Hiç zaman kaybetmeden buradan 'Ben CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayıyım' diye açıklayın. Artık geçmişe bakmayalım. Önümüze bakalım bir an önce" diye seslendi.
 
 Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tüm içtenliğiyle şu cevabı verdi: "Senin söylediklerini benim duyduğum gibi bütün ahali duydu. Hiç merak etme Allah'ın niyetinde ne varsa o gerçekleşecek. Buradan söz veriyorum. 28 Mart belediye seçimlerinden sonra ilk yapacağımız iş Damala gelmek olacak ve 8 ay 14 gün sonra gelip sizlerle birlikte olacağım. Artık bütünleşmenin zamanı gelmiştir" dedi.
 
Sarıgül'ün çok kısa bir süre içinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir toplantı yapacağı, daha sonrada CHP'ye geçtiğini duyuracağı öğrenildi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com