Sarıgül’den Gürsel Tekin’e yanıt!

Sarıgül’den Gürsel Tekin’e yanıt!
'CHP yakıt istasyonu değil' sözüne Sarıgül'den ilginç yanıt...

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül CHP’ye katılım için Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek iddiası siyasi kulislerde tartışma yaratmıştı. Bu iddianın sorulduğu isim, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, “CHP yakıtınız bittiğinde ikmal yapabileceğiniz bir istasyon değildir. CHP ciddi bir siyasal partidir. Kapımız herkese açıktır” yanıtını vermişti. O günden bugüne sessizliğini koruyan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Radikal’e konuştu.

Sarıgül Tekin’in benzinli istasyonlu benzetmesine yanıt vermek istemedi. Ama sessizliğini korurken kullandığı ifadeler dikkat çekiciydi. Sarıgül Tekin için, “Benim büyük adamlarla işim olmaz, ben fakir fukara bir adamım” dedi.

KILIÇDAROĞLU İLE RANDEVU İDDİALARINA YANIT YOK

Baykal’ın Genel Başkanlığı döneminde CHP’den ihraç edilen Mustafa Sarıgül’ün CHP’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilebileceği konuşuluyor. Bu sebeple kısa süre içinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mustafa Sarıgül ile bir araya geleceği iddia ediliyor. Sarıgül randevu ile ilgili soruları da yanıtsız bırakıyor. Gürsel Tekin ise CHP’nin eski İstanbul il başkanı. Kılıçdaroğlu ile yeni CHP’nin sembol isimlerinden birisi. Tekin’in resmen açıklanmasa da Mart’taki yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na adaylık için hazırlık yaptığı çevresi tarafından reddedilmiyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com