Sarıgül'ün Eşinden Kılıçdaroğlu'ndan Mesaj

Sarıgül'ün Eşinden Kılıçdaroğlu'ndan Mesaj
Aylin Kotil Kemal Kılıçdaroğlu'na mesaj gönderdi...

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Lideri ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün ayrıldığı eşi Aylin Kotil, aktif siyasete Erzurum'dan göz kırptı. Ünlü sanatçı Gülben Ergen'in "Çocuklar Gülsün Diye" kampanyası kapsamında Erzurum'un Köprüköy ilçesinde yaptırdığı anaokulunun açılışına katılan Kotil, "Siyasette aktif olmak istiyorum" dedi.

Kılıçdaroğlu'na mesaj gönderdi
Anaokulunun tefrişatına katkıda bulunan Kotil, açılış sonrasında gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Mustafa Sarıgül'den ayrıldıktan sonra da CHP içerisinde siyasette yeraldığını söyleyen Kotil, artık siyasette aktif olmak istediğini belirterek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na mesaj gönderdi.

HER GÖREVE HAZIRIM
Elinden geldiği kadar CHP için çalıştığını ifade eden Kotil, "Partim beni hangi görevde görmek isterse, o görevi seve seve yapmaya hazırım" dedi. Gazetecilerin, "Milletvekili mi yoksa belediye başkanlığını mı düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Siyasette aktif olmak isterim elimden geldiğince. Gönlümden geçen bir şey yok. Milletvekilliği veya belediye başkanlığı diye bir ayrımım yok. Dediğim gibi partimin vereceği her göreve hazırım" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com