Sarışık “Dostlar, 13 yıldır çağdaş ve başarılı çocuklarımızın ailesi oldu”

Sarışık “Dostlar, 13 yıldır çağdaş ve başarılı çocuklarımızın ailesi oldu”
Kütahya'da 2013-­2014 eğitim ve öğretim sezonun başlaması ile beraber, bu sene faaliyete geçen Dostlar Eğitim Kurumlarının eğitim kampüsü eğitime başladı.
Açılış konuşmasında Dostlar Eğitim Kurumları Müdürü Mehmet Akarsu, öğrencilere gelecekleri ile ilgili olarak hayaller kurun ve o kurduğunuz hayallerin peşinden  koşun diyerek, hayalleri gerçekleştirmek için de çok çalışılması gerektiğini söyledi.
 
Akarsu'nun konuşmasının ardından Kütahya Eğitim Dostları Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nadi Sarıışık'ta yaptığı konuşmada 1997'de 52 arkadaş ile kurdukları bu vakıf ile Kütahya'nın en başarılı okulunun tohumlarını attıklarını söyledi.
 
Sarışık konuşmasının devamında şunları söyledi:
 
“ 2000 yılında kurulan Özel Dostlar İlköğretim Okulu ile Kütahya'da hiçbir şekilde birinciliği bırakmadı. Atatürk ilkeleri yolunda, bilimin ışığında çağdaş eğitim veren bir kurum olduk. Bu yolda bizlerle beraber olan ve yardımlarını hiçbir şekilde esirgemeyen tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum”
 
Yapılan konuşmaların ardından tören öğrenciler tarafından hazırlanan şiir okuma ve halk oyunları gösterisi ile devam etti.
 
Yapılan gösteriler sonunda Dostlar Eğitim Kurumu yöneticileri tarafından açılış kurdelesi kesildi ve 2013-2014 eğitim ve öğretim yılının ilk ders zili çalındı.
 
Daha sonra sınıfları gezen protokol, sıralara oturup öğrenciler ile sohbet etti.(SBK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com