Sarışın festivaline Türk erkekler akın etti!

Sarışın festivaline Türk erkekler akın etti!
Letonya'nın başkenti Riga'da düzenlenecek Sarışın Festivali'ne adeta Türk akını var.

'Sarışın Festivali' için geri sayım başladı, Türk turizm şirketleri fırsatı kaçırmadı. 10 bin sarışın geçit töreni yapacak; 500 Euro'yu gözden çıkaran bin Türk, Riga yolcusu olacak.

Letonya'nın başkenti Riga'da her yıl Mayıs ayının son haftasında yapılan 'Sarışın Festivali', ülkenin her yerinden 10 binlerce sarışın kadının geçit törenine sahne oluyor. 'Dünyanın en keyifli organizasyonları' arasında gösterilen ve bizde çok bilinmese de dünyadan oldukça katılım olan ve ilgi çeken bu organizasyona Türkiye'den de 499 euro'ya 3 gecelik tur düzenleniyor.

AMAÇ, GEÇİM SIKINTISI ÇEKENLERE YARDIM

JOLLY Tur Yurtdışı Turlar Müdürü Tolga Tekin, "Festival bilhassa Letonya'da ve diğer ülkelerde açlık ve geçim sıkıntısı çeken kadınlara destek olmak amacıyla düzenleniyor. Festival boyunca yapılan tüm satışlar ve elde edilen gelir ihtiyaç sahiplerine bağışlanıyor" dedi.

Tekin, şöyle devam etti: "Festival süresince çeşitli eğlenceler düzenlenerek ki en önemlisi Marilyn Monroe'ya en çok benzeyen sarışın yarışması ve en güzel köpekli sarışın yarışması gibi yarışmalar ve geçit töreni ile yardımlar toplanır ve ihtiyacı olanlara dağıtılır."

500 EURO'LUK TURUN PROGRAMI

Program THY ile uçak bileti, 3 gece konaklama, şehir turu ve transferleri kapsıyor. Satış fiyatı 499 euro olan bu turda dileyen misafirler ülkenin farklı yerlerini görme ve eğlencelere de katılma fırsatı da buluyorlar. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com