Sarışınların çağı geçiyor!

Sarışınların çağı geçiyor!
Sperm bankaları artık sarışınların değil esmerlere ait sperm almaya başladı...

Avrupa'daki sperm bankaları artık 'kırmızı kafa'lardan sperm bağışı kabul etmiyor. Bunu, dünyanın en büyük sperm bankası ağını işleten Cryos International şirketi açıkladı. Üstelik sarışınlara ait değil siyah saçlılara ait spermler revaçta.


Danimarka merkezli dünyanın en büyük sperm bankası Cryos da, "Elimizde 140 bin farklı kırmızı kafaya ait sperm var, artık yeter" diyerek kapısını bu renkte saçı olanlara kapattı. Cryos genel müdürü Ole Schou, ''Gerçi kahverengi gözlü kırmızı kafalardan sperm kabul ederiz'' diye de küçük bir aralık da bırakıyor.

KIRMIZI SAÇLIYA RAĞBET GERÇEKTEN BU KADAR DÜŞÜK MÜ?

azeteport'un haberine göre, İrlanda dışında Avrupa'nın hiçbir sperm bankasında 'kırmızı saçlıya rağbet' yok. İrlanda nüfusunun en fazla yüzde 10'u kırmızı saçlı ve adada, kırmızı saçlı spermler revaçta.

Peki, Avrupa'da ne tür kişilere ait spermler revaçta?

ABC News haberine göre Avrupa'da şu anda en çok talep gören spermler, ''uzun boylu, siyah saçlı, kahverengi gözlü erkeklere'' ait. Sadece Akdeniz kuşağında değil, nüfusun büyük bölümü sarışın olan İskandinav ülkelerinde bile aileler artık, ''mavi gözlü- sarışın'' yerine ''siyah saçlı – kara gözlü'' bebek istiyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com