Şarkıcı Doğuş emniyette!

Şarkıcı Doğuş emniyette!
Şarkıcı Doğuş, meşhur olmadan önce arkadaş olduğu iki kişi tarafından tehdit edildiği iddiasıyla Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi.

Gasp Büro Amirliği'ne çıkarak tehditle ilgili bilgi veren Doğuş, daha sonra suç duyurusunda bulunmak için adliyeye gitti. Emniyet Müdürlüğü'nden çıkışta basın mensuplarının sorularını cevaplandırmayan Doğuş "Ciddi bir konu" dedi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü binasına saat 11.00 sıralarında iki arkadaşı ile birlikte gelen Şarkıcı Doğuş, Gasp Büro Amirliği'ne çıktı. Yaklaşık bir saat kaldıktan sonra binadan ayrılan Doğuş olarak bilinen Orhan Baltacı basın mensuplarının sorularına "Ciddi bir konu var" diyerek yanıtladı. Doğuş'un Emniyet Müdürlüğü binasında Gasp Büro Amirliği yetkililerine başından geçenleri anlattığı daha sonra suç duyurusunda bulunmak üzere Adliyeye gittiği öğrenildi. Doğuş'un meşhur olmadan önce tanıdığı iki arkadaşı tarafından tehdit edildiği öğrenildi.Doğuş'un savcılığa yaptığı şikayetin ardından Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com