Satmamış, anal yolla birlikte olmalarına izin vermiş

Satmamış, anal yolla birlikte olmalarına izin vermiş
Öz kızını 5 lira karşılığında erkeklere pazarlayan Kader H. ile küçük kızla ilişkiye giren 45 yaşındaki Mehmet T. ve 46 yaşındaki Mehmet Ali İ.'nin yargılanmasına başlandı.

 

Adana’da 13 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi F.H. okulda rahatsızlanınca hamile olduğu anlaşıldı. Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, 2 Kasım'da 26 haftalık hamile olduğu tespit edilen F.H.'nin psikolog gözetiminde ifadesini aldı. F.H. annesi tarafından götürüldüğü 2 erkeğin kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini anlattı. Küçük kızın ifadesi üzerine harekete geçen polis ekipleri, annesi Kader H. ile temizlik işçisi 45 yaşındaki Mehmet T. ve özel güvenlik görevlisi 46 yaşındaki Mehmet Ali İ.'yi gözaltına aldı. 

Küçük kızın annesi Kader H. hakkında 'küçük yaştaki kızını fuhşa teşvik etmek' suçundan toplam 37.5 yıla kadar, Mehmet T. ile Mehmet Ali İ. hakkında ise 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan 15'er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Adana 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmalarına başlanan sanıklar suçlamaları kabul etmedi. 

Böyle olmasını istemezmiş
 

Anne Kader H. kızını satmadığını, Mehmet T.'nin küçük kızla anal yolla birlikte olduğunu, Mehmet Ali İ.'nin ise sadece yanak yanağa öpüştüklerini ileri sürdü. Anne Kader H. "Ben böyle olmasını istemezdim. Pişmanım. Kızım benimle birlikte geliyordu. Diğer sanıklarla kendi isteğiyle birlikte oluyordu. Ben kızımı azmettirmedim. Teşvik etmedim. Sanıklarla birlikte olduğunu da biliyordum" dedi. 

‘Annesi de bizimle birlikte oluyordu’

Kader H. ile 3 yıldır ilişkisi olduğunu söyleyen sanık Mehmet Ali İ. ise "Benim annesi ile ilişkim vardı. Ancak, kızla kesinlikle ilişkim olmamıştır. 'Hoş geldin' deyip yanak yanağa öpüşmüşüzdür" diyerek suçlamayı kabul etmedi.

Sanıklardan Mehmet T. de savunmasında, "Benim kızla normal yoldan cinsel birlikteliğim olmadı. Anal yoldan birlikte olduk. Kaç kez olduğunu hatırlamıyorum. Her defasında annesi de bizimle oluyordu. Annesine de çocuğuna para veriyordum. Ancak kızının yaşının küçük olduğunu bilmiyordum. Pişmanım" diyerek kendini savundu. 

Sadece ellediler sanmış

Anne Kader H. ise, "Eşim inşaatlarda çalıştığı için maddi sıkıntı çekiyorduk. Bu yüzden para karşılığı erkeklerle ilişkiye girdim. Bu kişiler bana kızımla birlikte olmak istediklerini söylediler. Ben de daha çok küçük olduğunu, buna izin veremeyeceğimi söyledim, ama ısrar ettiler. Bunun üzerine ilişkiye girmemeleri şartıyla ellemelerine izin verdim. Kısa süreliğine baş başa kalmaları için mutfağa gittim. Döndüğümde kızım giyiniyor, onlar ise çıplaktı. Ne yaptıklarını bilmiyorum. Sadece ellediklerini düşündüm. Dolmuş parası olarak da 5 lira verdi." 

Çocuğun babası araştırılıyor

Mahkeme heyeti, halen devlet korumasında bulunan küçük kızın karnındaki bebeğin kimden olduğunun araştırılmasına, yaşadığı olaylardan dolayı ruh ve beden sağlığının bozulup bozulmadığı yönünde istenen raporun beklenmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

(SRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com