Satranç turnuvasına büyük ilgi

Satranç turnuvasına büyük ilgi
Polis teşkilatının 165. yıl kutlamaları çerçevesinde Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından "dostluk satranç turnuvası" düzenlendi.

Polis teşkilatının 165. yıl kutlamaları çerçevesinde Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından 'dostluk satranç turnuvası' düzenlendi.
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından organize edilen ve Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün katkıları ile düzenlenen dostluk satranç turnuvasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. PMYO Atatürk Konferans Salonu'nda Polis teşkilatının 165. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuvaya 450 kişi katıldı. Düzenlenen satranç turnuvasında minikler, yıldızlar ve gençler olarak 3 ayrı kategori yer alıyor. Düzenlenen satranç turnuvasının amacının 'polis halk' iş birliğini artırmak olduğunu söyleyen Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Komiser Yardımcısı Ebru Topbaş, etkinliğe katılımın yoğun olmasının sevindirici olduğunu dile getirdi. Sosyal etkinlikler kapsamında polis teşkilatının 165. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla böyle bir satranç turnuvası düzenlemeyi uygun görüldüğünü anlatan Topbaş, bu tür aktivitelerin polis ile vatandaş arasındaki bağı güçlendirdiği ifade etti. Topbaş, turnuvada birinci gelenlere çeyrek altın, ikincilere saat, üçüncü gelenlere gömlek ile 4, 5 ve 6. gelenlere de satranç takımı hediye edileceğini belirterek, turnuvanın gün boyu süreceğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com