Sav da mı Kasetle Devrildi?

Sav da mı Kasetle Devrildi?
Odatv'de yapılan aramalarda ele geçen belgelerde çok ilginç notlar ele geçirildi.

elmahaber / özel

Bunlardan biri de şu ifadeler: “Kılıçdaroğlu'na destek zorunlu. Liderlik çekişmesi yaratılmaya çalışıldığı açık. Haber içeriklerine dikkat. Sav'ın oğlunun da ilişkileri gayri ilişkiler... CHP'ye zarar verilmemeli...”

Peki düşünülen bu notta Sav'ın oğluna neden dikkat çekiliyor?

Oda TV'ciler neden bilgisayarlarına Sav'ın oğlu ile ilgili “gayri meşru ilişki” imasında bulunan not düştü?

CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav'ın “zayıf karnı” oğlu mu?

Sav'ın biri kız biri erkek iki çocuğu bulunuyor. Kızı Burcu Sav, bir dönem Ankara'da gazetecilik yaptı, oğlu Özgür Sav yurtdışında, Fransa'da yaşıyor. Türkiye'ye gelmiyor.

Bunun nedeni ise Özgür Sav'ın cinsel tercihleri.

Deniz Baykal'ın parti başkanı olduğu dönemde Mehmet Sevigen ile Önder Sav arasında iktidar çatışması çıkmış ve Sav'ın oğluna ait görüntülerle şantaj yapıldığı iddia edilmişti. Sav'ı tasfiye etmek isteyen gurup, Önder Sav'ın Fransa'da yaşayan oğlu Özgür Sav'a ait uygunsuz görüntülerin yer aldığı bir kaseti ele geçirdiği ve bunu şantaj olarak kullandığı öne sürülmüştü.

Şimdi Odatv'de ortaya çıkan bu notlardan sonra herkesin merak ettiği soru şu; yoksa Sav'ı CHP'den tasfiye etmek için yine bu kasetler mi gündeme getirdi?

Baykal'a da Şantaj Yapılmış!

ODATV'nin sahibi gazeteci Soner Yalçın'dan ele geçirilen belgeleri inceleyen polislerin hazırladığı fezlekede, çarpıcı ifadelerin yer aldığı bir belgenin bulunduğu öne sürüldü. İddialara göre, Yalçın'ın bilgisayarında bulunan silinmiş bir dosyada “Halk TV'nin alınmasıyla ” ilgili 4 aşamalı bir eylem planı çıktı. Belgede, Halk TV'nin Soner Yalçın ve Hakan Aygün'e devredilmesi için çalışma yapıldığı bilgisi yer alıyor. Deniz Baykal'ın satışa onay vermemesi durumunda, “Varan 2” adlı video ile şantaj yapılması planlanıyor. “Varan 2” adlı videonun, Ergenekon'un bir projesi olduğu ve Baykal'ın istifasına neden olan “Varan 1” adlı video ile bağlantılı olduğu da öne sürülüyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com