"Sayın Erdoğan en büyük günah kul hakkıdır"

"Sayın Erdoğan en büyük günah kul hakkıdır"
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'da Yeni Mahalle Belediyesi'nin yaptığı öğrenci evlerinin açılışında konuştu.
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Yeni Mahalle Belediyesi'nin yaptığı öğrenci evlerinin açılışına katıldı. Burada bir konuşma yapan CHP lideri AKP Hükümetine ve Başbakan Erdoğan'a yolsuzluklar üzerinden yüklenirken Erdoğan'ın dün Dolmabahçe Sarayı'nda gazetecilerle biraraya gelmesini Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu'nun üstünü kapatmaya çalıştığı şeklinde değerlendirdi. Erdoğan'ın "paralel devlet var" diyerek gündemi değiştirmeye çalıştığını söyledi. AKP'nin 11 yıldır iktidarda olduğunu belirten CHP lideri "yeni mi farkına vardınız?" diye sordu. Erdoğan'ın bir çete aramasına gerek olmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, Bakanlar Kuruluna, bakanların çocuklarına bakmasının yeterli olacağını söyledi. Başbakan illa bir çete reisi arıyorsa aynaya baksın diyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu orduya kumpas kurulduğu kendilerinin ilk günden beri söylediklerini dile getirdi.
 
İşte Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları:
 
"Bütün üniversite kampüslerinde, öğrencilerin birer ikişer kişi kalabileceği odalar, geniş bant internet erişimi, sıcak soğuk suyu, olan yurtlar açacağız. AKP'nin 11 yılda çözemediği sorunu biz 2 yılda çözeceğiz, bunu sözünü bütün anne babalara veriyorum.
 
Daha düne kadar "Yolsuzluklarla mücadele ediyoruz, yetimin hakkını koruyoruz" diyenlerin aslında yolsuzluk batağında olduğunu görüyoruz.
 
Siz hiç bu ülkede bir Başbakan'ın ayakkabı kutusundan korktuğunu duydunuz mu? Yürekli bir kadın Başbakan'a boş ayakkabı kutusu gösterdiği için evini polis basıyor, gözaltına alınıyor. 
Rezil oldunuz, rezil. Boş ayakkabı kutusundan korkar hale geldiniz. Düşün artık bu milletin yakasından, düşün.
 
Kılıçdaroğlu'nun konuşması "Hükümet istifa" sözleriyle kesildi. CHP lideri, "Hükümet istifa" sloganlarına, "Bunların istifa etmesi için ar damarı olması lazım" (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com