Schumi'den İyi Haber Var

Schumi'den İyi Haber Var
Bir aydır komada olan Michael Schumacher’i uyandırma çalışmalarının başladığı, efsane pilotun buna olumlu reaksiyon gösterdiği bildirildi.

Bild gazetesinde yer alan haberde, Fransa’daki Grenoble Hastanesi’nde yapay komada tutulan Schumacher’in uyandırma çalışmalarının başladığı öne sürüldü. L'Equipe Genel Yayın Yönetmeni Jeremie Arbona konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Hastanede çok güvenilir kaynaklarımız var ve yüzde yüz eminiz" açıklaması efsane pilotun sevenleri arasında büyük heyecan yarattı. Kritik bir viraja giren Schumacher’in kademeli olarak gerçekleştirilecek uyandırma sürecinin uzun sürebileceği belirtildi.

SCHUMACHER'E İLGİ AZALIYOR

Hastane yönetimi ise Schumacher  ailesinin ise bu konuda tam bir gizlilik talep ettiğini açıklarken, uyandırma sürecinin basınla hiçbir şekilde paylaşılmasını istemediği duyuruldu.Hastane yönetimi ve Alman pilotun doktorlarının da varılan anlaşma uyarınca açıklama yapmayacağı ve basınla bilgi paylaşmayacağı belirtildi. Schumacher'in menajeri Sabine Kehm ise yaptığı açıklamada,"

Schumacher'in sağlığı ile ilgili herhangi bir açıklamanın kaynağı, kendisine müdahale eden sağlık ekibi olmayacak. Bunlar birer spekülasyon sayılacak. Tarafımızdan spekülasyonlar üzerine de yorum yapılmayacak" diye konuştu.(MCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com