Schuster İstifa Etti!

Schuster İstifa Etti!
Bernd Schuster istifasını verdi, yönetim bugün açıklaması bekleniyor...

Beşiktaş'ta önceki gün ilginç gelişmeler yaşandı. Bir süredir rahatsız olan ve açıklamalarıyla adeta dalga geçen teknik direktör Bernd Schuster iddialara göre yönetime istifasını verdi. Yönetim bugün acil olarak toplanacak ve istifayı karara bağlayacak!..

Ve Bernd Schuster “Pes” dedi. Sezon başında seneliği 2.6 milyon Euro'dan 2 yıllık anlaşma yapılan Alman teknik adam erken bıraktı. Sezona güzel başlayan ancak sonrasında elde bir tek Türkiye Kupası kalan Beşiktaş'ta Schuster görevini iyi yaptığını söylemesine rağmen sürpriz bir girişimde bulundu. Alman hoca istifasını yönetime iletti. Bu şok gelişme üzerine de tüm yöneticiler bugün acil toplantıya çağrıldı.

İSTEYENİ ÇOKTU

En son Manisa maçının uzatma dakikasında Guti'yi çıkarıp Ernst'i oluna sokması tepki çeken Schuster'in bırakmasındaki en önemli nedenlerden biri de Avrupa'da bir çok kulüpten transfer teklifi alması. Alman hocayı Bundesliga'dan B.Münih, Wolfsburg, B.Leverkusen ve İspanya'dan da Atletico Madrid kulüpleri istiyor. Sarışın Melek de özellikle İspanya'ya dönmeye sıcak bakıyor. Schuster'in kesin durumu bugünkü yönetim kurulu toplantısında netlik kazanacak.

MUSTAFA HOCA DÖNEBİLİR

Peki Bernd Schuster'in istifası kabul edilirse ne olacak? İlk akla gelen isim Mustafa Denizli. Sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakan Mustafa Hoca geçtiğimiz günlerde sağlık durumunun çok iyi olduğunu ve tekrar teknik direktörlük görevine dönebileceğini açıklamıştı. Beşiktaş'ı da yakından tanıyan Denizli'nin tekrar Kartal Yuvası'na dönmesi yüksek ihtimal görünüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com