Schuster Masaya Yatırıldı

Schuster Masaya Yatırıldı
Üst üste gelen kötü sonuçların ardından Beşiktaş'ta eleştiri okları teknik direktör Bernd Schuster üzerine yoğunlaştı.

Trabzon yenilgisi sonrasında yöneticiler patladı: Gemi su alıyor, kaptan bahane buluyor. Yarın çok geç olmadan, hocanın istifasını isteyelim.

Demirören ise Schuster'in arkasında durdu ve ekledi: İşin kolayı hoca değiştirmek. Kendisiyle görüşeceğim ve sıkıntıları paylaşacağım.

Üst üste gelen kötü sonuçların ardından Beşiktaş'ta eleştiri okları teknik direktör Bernd Schuster üzerine yoğunlaştı. Dün gerçekleştirilen olağan yönetim kurulu toplantısında, idareciler de faturayı Alman hocaya kesti. Ortak görüş, “Gemi su alıyor. Kaptan ise her maça bahane buluyor. Kendisini işin içerisine hiç katmıyor. Yarın çok geç olmadan, bu işe noktayı koyalım” şeklindeydi. Ancak Başkan Yıldırım Demirören, soğukkanlı bir şekilde yöneticileri sakinleştirdi ve şu konuşmayı yaptı...

'Sezon sonu konuşalım'

“Teknik ekipte değişikliğe gitmek dünyanın en kolay işi. Bu benim en büyük tecrübelerimden birisi... Ancak gelinen noktadan en çok rahatsızlık duyan kişiyim. Taraftarlarımız her türlü şartta bu takıma sahip çıktı, arkasında durdu, destek verdi. Onların adına hocayla oturup, konuşacağım. Ne gerekiyorsa yapılacak. Şu anda hoca göndermenin zamanı olduğunu düşünmüyorum. Birlik zamanı... Sezon sonuna az kaldı. Tüm olup bitenlerin, alınan sonuçların ve yaşanan olayların ışığında; en doğru kararı rahat rahat sezon sonu veririz. Beşiktaş'ın hedefi bitmez. Yeni sezon için Avrupa'ya katılmak zorundayız. Kupayı kazanalım, önümüz açık bir şekilde yeni sezona girelim. Yönetimde çatlak ses duymak istemiyorum...”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com