Schuster Rijkaard'la Kıyaslanmaz!

Schuster Rijkaard'la Kıyaslanmaz!
Yıldırım Demirören, 'Erken form tuttuk, bir düşüş yaşayacağımızı zaten hesaplıyorduk. Birkaç hafta içinde çıkışa geçeriz, coşkulu Beşiktaş'ı yine herkese seyrettireceğiz' dedi..

BEŞİKTAŞ Başkanı Yıldırım Demirören, Teknik Direktör Schuster'in Galatasaray'dan kovulan Frank Rijkaard'la kıyaslanmasına tepki gösterdi. 'Schuster de Rijkaard gibi olur mu?' şeklindeki yaklaşımların çok yanlış olduğunu belirten Başkan Demirören, 'Schuster'i tartışmam bile' ifadesini kullandı.

BUNU ÖNGÖRMÜŞTÜK
BAZI yöneticilerin, '3 haftada 9 puan kaybedilir mi?' şeklinde endişe duymasının normal olduğunu da belirten Demirören, 'Ancak hocamız bize daha önce böyle bir düşüş yaşanabileceğini öngörmüştü. Erken form tutan takımlarda bu tür sorunlar oluyor. Bunun birçok örneğini görebiliriz' diye konuştu.

RÜZGAR TERSİNE DÖNER
TAKIMIN çok kısa bir zamanda toparlanıp yeniden çıkışa geçeğini de vurgulayan Demirören, 'Yeniden o coşkulu ve güzel futbol oynayan Beşiktaş'ı herkese izlettireceğiz. Çok yakında bizim için yeni bir dönem başlayacak. Bu konuda hiçbir endişemiz yok' diye konuştu.

ONA GÜVENİYORUZ
SCHUSTER'İ çağırıp hesaba çekme gibi bir düşünce içinde olmadıklarını da belirten Demirören, 'Sonuna kadar hocamızın arkasındayız. Hocamıza inanıyoruz ve güveniyoruz. Hiçbir sorunumuz yok' açıklaması yaptı.

KAPASİTEMİZ VAR
TAKIMDA önemli oyuncular bulunduğunu ve zor şartların altından kalkacak kapasitelerinin bulunduğunu belirten Demirören, 'Sakatlıkların çokluğu da önemli bir etken' dedi.

Ömer GÜVENÇ-AKŞAM

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com