Schuster'e Yorum Dersi Verdiler!

Schuster'e Yorum Dersi Verdiler!
Şenol Güneş ve Ertuğrul Sağlam, Bernd Schuster'in hakkında ilginç yorumlarda bulundu...

Teknik Direktörü Bernd Schuster'in, Trabzonspor ile Bursaspor'u defansif futbol oynadığı için eleştirmesine meslektaşları çok olgun cevaplar verdi. Alman çalıştırıcıyla polemiğe girmek istemeyen Şenol Güneş ile Ertuğrul Sağlam, bu konuya fazla yorum getirmedi.
Bordo-mavililerin teknik patronu Güneş, "Beşiktaş - Kasımpaşa maçıyla Trabzonspor ya da Bursaspor'un ne ilgisi var anlayamadım! Türk futboluyla ilgili konuşmak istiyorsa, konuşuruz. Onun engin (!) görüşlerinden faydalanmak isteriz. Ayrıca herkesin görüşüne de saygı duyuyorum" ifadelerini kullandı.
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da, bu tür polemiklere girmek istemediğini söyledi. Tecrübeli hoca, "Bu tür polemiklere girmek benim prensiplerime aykırı ve bugüne kadar bu tür tartışmaların içinde yer almadım, almam da. Sadece işimi yapıyorum, Bursaspor'u yeniden şampiyon yapmanın hesapları içindeyim. İşime bakıyorum"dedi.
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener ise hocası kadar yumuşak konuşmadı, Beşiktaş'ın hocasını topa tuttu. Yener, "İstatistikleri göremiyorsa bizim yapacak bir şeyimiz yok. Yanındakilerle birlikte puan cetvelini iyi incelesin. Kendi başarısızlığına bahane aramasın ve gerçekleri görsün" ifadesini kullandı.

'Büyüklüğümüzün göstergesi’
Bursaspor Futbol Şubesi Sorumlusu Mesut Mestan da, Schuster'e şu yanıtı verdi:
"İnsanların bizimle ilgili konuşmaları sevindirici. Bu bizim ne kadar güçlü ve büyük bir camia olduğumuzu gösterir. Sürekli bizden bahsetmeleri de bizim büyüklüğümüzün göstergesidir. Biz günlük başarılar üretmek yerine, geleceğin daha başarılı bir Bursaspor’unu yaratıyoruz."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com