Sebebi tamamen duygusal

Sebebi tamamen duygusal
Esra Ceyhan’ın “Çocuklar Duymasın aile yapımıza uymadığından rolü kabul etmedim” sözlerine cevap geldi.

Esra Ceyhan’ın “Çocuklar Duymasın aile yapımıza uygun olmadığı için Pınar’ın rolünü kabul etmedim” sözlerine cevap geldi. Yapımcı Birol Güven “O zaman ki şartlarımızla diziyi mütevazı bir bütçe ile yapıyorduk. Kendisi istemedi” dedi.
 
Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın başrolünü paylaştığı Çocuklar Duymasın adlı dizisinin yapımcısı Birol Güven, Esra Ceyhan’a sert çıktı. Ünlü yapımcı, Ceyhan’ın “Çocuklar Duymasın’daki Pınar Altuğ’un rolü ilk bana geldi. Ama ben aile yapımıza uygun olmadığı için rolü kabul etmedim” sözlerine cevap verdi.
 
ROL PINAR’A YAKIŞTI
 
Güven, “Doğru o dönem ilk teklifi kendisine yaptık. O bence projeyi tam anlayamamış. Benim hatırladığım kendisinin bütçeyle ilgili bir sorunu vardı. Çünkü bizler o zaman ki şartlarıyla mütevazı bir bütçe ile diziyi yapacaktık. O dönemde herkes az para almıştı” dedi. Çocuklar Duymasın dizisinin bu kadar tutacağına kendisinin de tahmin etmediğini itiraf eden Güven, “Bizde işe küçük bir iş olarak başladık. Böyle olacağını bilmiyorduk. Kalbimizden gelen bir şeyi yaptık. Dizi kartopu gibi büyüyüp çığ oldu. Hedefimiz çığ değil, kartopuydu.” dedi. Yapımcı Birol Güven, “Çocuklar Duymasın”da Pınar Altuğ’un çok iyi rol yaptığını söyledi. Güven “Pınar o rolü çok mükemmel oynadı. Ona da çok yakıştı” dedi. (BCK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com