Sebzeciler ve Meyveciler'de Aykın dönemi

Sebzeciler ve Meyveciler'de Aykın dönemi
Afyonkarahisar Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası'nın olağan genel kurul toplantısında Yasemin Düğün salonunda gerçekleşti. Genel kurulda üç aday yarıştı.

Afyonkarahisar Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası'nın olağan genel kurul toplantısında Yasemin Düğün salonunda gerçekleşti. Genel kurulda üç aday yarıştı.
Bir hayli gergin bir ortamda gerçekleşen Afyonkarahisar Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası olağan genel kurulunda 306 üye oy kullandı. 131 oy alan başkan adayı Ergül Aykın ve listesi seçimin galibi olarak ayrıldı. Seçim sonrası Aykın'ın taraftarları ile adaylardan İsmail Hakkı Akçeken'in taraftarları arasında baş gösteren sözlü atışma polis tarafından kavgaya dönüşmeden önlendi. Diğer adaylardan İ. Hakkı Akçeken'e 108 oy, Salim Öztürk'e 65 oy alırken 2 oy'da geçersiz sayıldı. Afyonkarahisar Sebze ve Meyveciler Esnaf Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ergül Aykın, genel kurul toplantısının hayırlı olmasını diledi. Ekibinin genç, dinamik ve girişken olduğunu anlatan Oda Başkanı Ergül Aykın, 'Ben ve ekibim oda üyelerimize 24 saat hizmet vermeye hazırız. Bizim sevdamız koltuk değil hizmet sevdasıdır. Hepinize bol bereketli helal kazançlar dileyerek Allah'a emanet ediyorum' dedi. Toplantıya, TÜSPAF Genel Başkanı Mehmet Çakman, ESOB Başkanı A. İbrahim Kavas, ESOB Başkan Yardımcısı Bekir Gündoğdu, ESKKK Başkanı M. Emin Birliktir, Belediye Meclis Üyesi Lokman Kurt, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mevlüt Ülker, Hazır Giyim Eşya Satıcıları Oda Başkanı Hüseyin Karnıbüyük, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Münir Yılmaz, Kahveciler Oda Başkanı Atilla Kocabaş, Kuaförler Oda Başkanı Ahmet Tan ve Oda üyesi esnaflar katıldı. Genel kurul öncesi oda'da 36 ve 26. yılını dolduran üyelere protokol heyeti tarafından plaket takdim edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com