Seçim irtibat bürosu açıldı

Seçim irtibat bürosu açıldı
Kütahya AK Parti, Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu üzerinde seçim irtibat bürosu açtı.

Kütahya AK Parti, Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu üzerinde seçim irtibat bürosu açtı.
Açılış törenine AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Soner Aksoy, 4. sıra milletvekili adayı Vural Kavuncu, İl Genel Meclisi eski Başkanı Şükrü Nazlı, AK Parti eski İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti İl Başkanı Mustafa Yenipazar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Abdullan Atasever ve çok sayıda partili katıldı.
Törende bir konuşma yapan İl Başkanı Mustafa Yenipazar, Kütahya'dan 5 milletvekilinin tamamını alacaklarını belirtti.Yenipazar, 'Bizim seçim beyannamemizde yapamayacağımız hiçbir konu yok, biz daha önce söz verdiklerimizi de yerine getirdik. Biz halkımızı kandırmıyoruz, doğru olmayan hiçbir şeyi vaat etmiyoruz. AK Parti olarak bugüne kadar 8 buçuk yıllık icraatımız belli. İnşallah bu icraatlarımız bir kez daha 12 Haziran'da yapılacak seçimlerle tescillenecek' dedi.
AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, seçim irtibat bürosunun hayırlı hizmetlere vesile olmasını dileyerek, 'Burada bugün seçim bürosunun açılışında büyük bir çoşku yaşıyoruz. AK Parti iktidarıyla Kütahya bir çok hizmete kavuştu. Bir süre havalanının yapılmayacağını ileri sürenler mahçup oldular. Hatta bu kişiler, halkın yoğun ilgi gösterdiği törene bile katılmadılar. Olsun, biz yolumuza devam ediyoruzb kütahya'ya tarımlarınımız Kütahya halkına hizmetlmerimiz tüm hızıyla sürecek. İnşallah 12 Hazuran'da 5 miletvekilinin tamamını alacağız' diye konuştu.
Törende AK Parti Kütahya Milletvekili Soner Aksoy ve 4. sıra millevtekili adayı Vural Kavuncu da birer konuşma yaparak, partilerinin 12 Haziran seçimlerinden yine zaferle çıkacağını dile getirdiler.
Konuşmaların ardından seçim irtibat bürosunun açılış kurdelası 'hayırlı olsun' tenemmisi ile kesilerek, ofis hizmete sunuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com