Seçim Kararı mı? Yoksa...

Seçim Kararı mı? Yoksa...
Son toplantıda Adnan Polat, yöneticilere, “Sizin seçim hakkınız için mahkemeye gidebiliriz, düşünüp yarın karar verin” demişti.

Sarı-Kırmızılı yöneticiler önceki gün kulüp binasında bir araya gelmişti. Bu toplantıya Mehmet Helvacı, Vedat Eşkinat ve Doğan Yalçınkaya davet edilmemişti. Adnan Polat, burada yöneticilere yaptığı konuşmada, “Bu saatten sonra seçim olsa benim girip girmeyeceğim belli değil. Sizin seçim hakkınız için mahkemeye gidebiliriz. Mahkemeye gidelim mi? Düşünün, yarın (dün) konuşuruz” demişti. Yönetim Kurulu'nun dün olağan toplantıyla bir araya gelmesi bekleniyordu. Ancak bu olmayınca, kafalarda soru işaretleri doğdu ve bazı üyeler, “Yönetim mahkemeye gitmeye hazırlanıyor” yorumlarını yaptılar.

'Mahkemeye karşıyım'
2. başkan Işın Çelebi, bu konuyla ilgili dün açıklamalarda bulundu. Çelebi, “Galatasaray için başta yeni stat, Riva, birleşme ve finansal yapılandırma olmak üzere yaptığım hizmet ve emeğe karşılık, genel kurulda bir kesimin Galatasaraylılığa aykırı davranışları, gösterdikleri şiddet ve vefasızlık, haksızlığın açtığı yaralar mahkeme kararıyla giderilemez, onarılamaz” dedi. Işın Çelebi bu nedenle kişisel olarak mahkemeye başvurma yolunu uygun bulmadığını ve sorumluları tarihe havale ettiğini belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com