Seçimleri tamamlandı

Seçimleri tamamlandı
İl Tarım Müdürlü'ğünde gerçekleştirilen seçimlerde oda üyesi Ziraat Mühendisleri oy kullandılar, yapılan seçimlerin ardında Ahmet Gökkaya Tarım İl Müdürlüğünde Denetleme Şube Müdürü seçildi.

İl Tarım Müdürlü'ğünde gerçekleştirilen seçimlerde oda üyesi Ziraat Mühendisleri oy kullandılar, yapılan seçimlerin ardında Ahmet Gökkaya Tarım İl Müdürlüğünde Denetleme Şube Müdürü seçildi. 13 Aralık 2009 Pazar günü İl Tarım Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen seçimlerde oda üyesi Ziraat Mühendisleri oy kullandılar. İl Temsilcisi Ahmet Gökkaya, seçimlere yeniden katılarak, seçimlere katılan Mühendislere hitaben bir konuşma yaptı. Odalarına sahip çıkarak seçimlere katılan tüm meslektaşlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederek, mazereti nedeniyle seçimlere katılamayan ancak telefon ile bilgi verenlerin haricinde mazeretsiz olarak bu günde kendilerinin yanında olmayan meslektaşlarına gönül kırgınlığı olduğunu vurguladı.
Tarımsal ürünlerin üretilmesinden tüketiciye sunulmasına kadar geçen tüm safhalarda emeği ve mesaisi bulunan, gerek kamuda gerekse özel sektörde çalışan Ziraat Mühendislerinin sorunları ile ilgilenmenin kendilerinin temel görevlerinin başında geldiğini belirten Gökkaya, bu anlayış ve ideal ile 2 yıllık hizmet tecrübelerinin akabinde 2 yıllık bir süre içinde arkadaşlarının emanetini üzerlerine alarak güven tazelediklerinin altını çizdi.
Kendilerine güven duyan tüm meslektaşlarına bir defa daha teşekkür eden Gökkaya, görevde olduğu süre içerisinde mesleği ile ilgili tüm sorun ve önerileri değerlendirerek çözüm yolları bulmayı ve bu sorumlulukla çalışacağını vurguladı.
Oda üyesi Mühendisler de İl Temsilcisi ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek 2 yıllık süre zarfında meslektaşlarıyla birlik ve beraberliklerini sağlamaya çalışan İl Temsilcisi Ahmet Gökkaya ve ekibine teşekkür ederek 2 yıllık süreçte başarılarının devamını dilediler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com