Seda Önder: "Demet Akalın insanları kandırıyor"

Seda Önder: "Demet Akalın insanları kandırıyor"
Bebeğini kaybettiğini iddia eden Demet Akalın'ı eski vokalisti Seda Önder yalancılıkla suçladı.

Çıkan bebek haberlerinin asılsız olduğunu savunan Önder, "Demet sen insanları kandırmaya devam et" dedi.
Demet Akalın'ın vokalisti olarak müzik piyasasında ismini duyuran Seda Önder, sanatçıyı büyük ithamlarla suçladı. Geçtiğimiz gün Kıbrıs konserinde çıkan olaylardan dolayı Demet Akalın'ın çocuğunu düşürdüğüne dair yaptığı açıklamaların yalan olduğunu savunan şarkıcı, "Demet ben senin öğrencinim. Bana yutturamazsın" açıklamasında bulundu. Kendi Twitter sayfasından Akalın'a adeta savaş açan şarkıcı, 3 haftalık bebeğini düşürdüğünü açıklayan Demet Akalın'ın bu olayla reklam yaptığını belirtti.

KURTULDUM

Şarkıcı, Akalın için "Allah belasını vermiş. Senden kurtulduğum için şükür. İnsanları kandırmaya devam et" ifadesini kullandı.

AKALIN'DAN DAHA İYİYİM

Seda Önder aynı zamanda Bugün'e yaptığı açıklamada, Akalın'dan daha iyi olduğunu açıkladı. Vokalistliği bırakmasının ardından destekçilerinin arttığını vurgulayan şarkıcı, "Demet Akalın'dan ayrılmam benim şansımı artırdı. Ben ondan daha çok başarılı olacağım" dedi. Yeni albümüyle piyasayı sallayacağını dile getiren Önder, Akalın'dan daha iyi şarkı söylediğini vurgulayarak, "Bu kadar büyük konuşuyorum, piyasayı sallayacağım" dedi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com