Seda Sayan Bülent Arınç'a ayar verdi!

Seda Sayan Bülent Arınç'a ayar verdi!
Seda Sayan, Bülent Arınç'a 'Vardar Ovası' ayarı verdi!
Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Seda Sayan, konuklarına keyifli bir bayram konseri yaşattı. Nur Yerlitaş imzalı, zincirlerle süslenmiş beyaz bir elbise ile sahneye çıkan Sayan, kendisini dinlemeye gelen hayranlarının bayramlarını kutladıktan sonra, “Siz emredin, ben ayağınıza gelirim, ne isterseniz de bu gece onları söyleriz” diyerek konserine seyircilerin arasında devam etti.

“Bugün bayram, harçlıklarınızı bekliyorum” diyerek masaları tek tek gezen Seda Sayan, şarkılarını da hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan söyledi. Kendisini dinleyenler arasında bulunan ve sahneye davet ettiği besteci Erkan Çelik’in okuduğu Sezen Aksu’nun “Belalım” isimli şarkısının şiir versiyonu büyük alkış aldı.
 
BU TÜRKÜNÜN ANLAMI BAŞKA
 
Fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da kırmayan Sayan, “Bugün bu türkünün anlamı bir başka, şimdi buna içelim ve söyleyelim” diyerek Vardar Ovası isimli Rumeli türküsünü seslendirdi. Sayan, seyircilerden büyük alkış aldı. Konser salonunu dolduran misafirler, gece boyunca yerlerine oturmayarak Seda Sayan’a danslarıyla eşlik ettiler. (BCE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com