Seda Sayan, TRT İle Papaz Oldu!

Seda Sayan, TRT İle Papaz Oldu!
TRT Haber'e konuk olan Sayan, programda sorulan sorulardan rahatsız oldu...


TRT'ye yaptığı röportajda eski aşkları ile ilgili soruların olduğu bölümün yayınlanmasını istemeyen Seda Sayan, kuruma ihtarname gönderdi.

Seda Sayan'ı, konuk olarak katıldığı TRT Haber'deki programda eski sevgilileriyle ilgili sorular çileden çıkarttı. Banttan çekilen ve 30 Ocak'da yayınlanacak olan programdan bu bölümlerin çıkartılmasını isteyen Sayan olumlu sonuç alamayınca TRT Haber'e avukatı aracılığıyla ihtarname gönderdi.

ESKİ SEVGİLİLERİ DERT OLDU

İddiaya göre olay şöyle gelişti: Seda Sayan TRT Haber'de Nuriye Akman'ın hazırlayıp sunduğu “Akılda Kalanlar” programına konuk olarak davet edildi. Sayan bu teklife “Eski sevgililerimle ilgili sorular sormayacaksınız, programa katılırım” diyerek olumlu yanıt verdi.

NİKAH TARTIŞMASI

30 Ocak'ta yayınlanacak olan programın bant çekimlerinde Seda Sayan “Ben hiç nikahsız birliktelik yaşamadım hepsiyle evlendim” sözlerine Akman “Yapmayın tabii ki nikahsız birliktelikleriniz var, Mahsun Kırmızıgül ve Nihat Doğan var” diye karşılık verdi. Bunun üzerine Sayan “Onlarla da nişanlıydım” diyerek konuyu kapattı. Çekimler bittikten sonra Sayan menajeri vasıtasıyla bu bölümün banttan çıkarılmasını talep etti.

MONTAJDA ATARIZ SÖZÜ

Yapımcının “Siz merak etmeyin, bu kısımları montajla atarız” sözleri üzerine ünlü şarkıcı TV dünyasından tanıdığı isimleri devreye soktu. Olumsuz yanıt alınca da soluğu avukatına talimat vermekte buldu. Medyaradar'ın haberine göre Seda Sayan'ın avukatı TRT'ye ihtarname göndererek yayın kasetlerinin kendilerine teslim edilmesini istedi. Konunun iletildiği TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ise, Nuriye Akman'ı arayarak “Programı yayınlayın” talimati verdi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com