Seda Sayan'a 'fıskiyeli fantezi'cezası!

Seda Sayan'a 'fıskiyeli fantezi'cezası!
RTÜK'ten Seda Sayan'a bir ceza daha! Bu sefer cezanın nedeni 'fıskiyeli fantezi'

TV 8'in sabah kuşağında yer alan, Seda Sayan’ın sunduğu Seda Sultan programına RTÜK'ten ceza.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Başkanı Doktor Cem Keçe ve Yazar Funda Özkalyoncu’nun katıldığı programda geçen “Jakuzi kadınların cinsel istek ve arzularını arttırır” ve “Eşinizle komşunuzu hayal ederek sevişebilirsiniz” sözleri nedeniyle, RTÜK, TV 8’e 18 bin TL ceza verdi.

Ceza, sunuculuğunu Seda Sayan’ın yaptığı ‘Seda Sultan’ programı nedeniyle yayımcı TV8 kanalına verildi. 21 Şubat’ta yayınlanan programda neler olmuştu?

Dr. Cem Keçe, “Jakuzi sıcak ve tazyikli suyla beraber, kendimizi ona bırakmak demek ve o cinsel arzulara iyi gelir, çünkü kadının aşk kasları genişliyor oraya daha fazla kan gidiyor ve buna bağlı olarak da arzu ve istek duyuyor. Bir kadının kendine dokunması, dokunurken eğlenmesi, bütün bunlarla ilgili olarak bedenini sekse hazır tutması mümkündür. Hayatınıza yeni biri girene kadar kapılarınızı sekse kapatmayın, kendinize dokunun. Eğer bu isteklerinizi kısıtlarsanız erkeklere de seksi gözükmeyebilirsiniz” dedi.” dedi.

Şarkıcı Berna Arıcı’nın bir arkadaşının 3 yıldır yalnız olduğunu ve jakuzide rahatladığını, hayatının en mutlu anlarını jakuzide yaşadığını söylemesinin üzerine Keçe, ‘Ruhuna da iyi geliyor, artı cinsel bölgede bir sıcaklık ve rahatlama yarattığı için istekleri artırıyor. Sıcak ve tazyikli suya kendinizi bırakıyorsunuz’ dedi.

Dr. Cem Keçe, “Büyük bir ihtimalle bir yerlerine sıcak su tutuyordu” diye konuştu. RTÜK uzman raporuna göre Keçe, şunları söyledi: “Fanteziler baharat gibidir. Mesela siz komşunuzu hayal ederek sevişebilirsiniz eşinizle, bu bir fantezidir ve bu sizi coşturuyorsa keyif veriyorsa kötü bir şey de değildir.”

ZİHİN YOLUYLA SADAKATSİZLİK

RTÜK raporunda ayrıca “Programda, zihin yoluyla da olsa eşe sadakatsizliğin tavsiye ediliyor olması toplumun aile değerleriyle çelişmektedir. Bu tarz öneriler toplumumuzda değil bir fantezi, düşünce olarak bile dile getirilmeyecek ölçüde genel ahlak anlayışına aykırıdır” denildi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com